12.3 C
Страдч
25.05.2024
Для прихожан Про Страдч

Хресна Дорога

stazia 1

Священик: Благословен Бог наш завжди, нині і ечас, і на віки віків.

Люди: Амінь. Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.
Царю Небесний, утішителю душе істини, що єси і все наповняєш, скарбе дібр і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси Благий душі наші. Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас (3 рази).
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і  повсякчас, і на віки віків. Амінь.
Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий , посіти і зціли немочі наші імені Твого ради. Господи помилуй (3 рази). Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
Отче наш, Ти, що є на небесах, нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш —:денний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.

Священик: Бо Твоє є царство, і сила, і слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Люди: Амінь.
Господи помилуй (12 разів).
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
Прийдіте, поклонімося Цареві нашому – Богу. Прийдіте, поклонімося Христові, Цареві нашому Богу .Прийдіте, поклонімося і припадім до самот Господа Ісуса Христа – Царя і Бога нашого. Помилуй мене, Боже, по великій милості Твоїй, і по множеству щедрот Твоїх очисти беззаконня МОЄ Найперше обмий мене з беззаконня мого і від гріха мого очисти мене. Бо беззаконня моє я знаю і гріх мій є завжди переді мною Проти Тебе Єдиного я згрішив (-ла)і перед Тобою зло вчинив (-ла), то й правий Ти в словах Твоїх і переможеш, коли будеш судити. Це бо в беззаконнях я зачатий, і в гріхах народила мене мати моя. Це бо істину полюбив єси, невідоме й таємне мудрості Своєї явив Ти мені.
Окропи мене іссопом, і очищуся, обмий мене, і стану біліший від снігу. Дай мені почути радість і веселість, зрадіють кості сокрушенні. Відверни лице Твоє від гріхів моїх і всі беззаконня мої очисти. Серце чисте створи в мені, Боже, і духа правого обнови в нутрі моєму. Не відкинь мене від лиця Твого і Духа Твого Святого не відійми від мене.
Поверни мені радість спасіння Твого і духом владичним утверди мене. Вкажу беззаконним дороги Твої, і нечестиві до Тебе навернуться. Визволь мене від вини крові, Боже, Боже спасіння мо¬го, і язик мій радісно прославить справедливість Твою. Господи, губи мої відкрий, і уста мої сповістять хвалу Твою Бо, якби Ти жертви захотів, дав би я, та всепалення не миле Тобі. Жертва Богові – дух сокрушенний, серцем сокрушеним і смиренним Бог не погордить. Ущаслив, Господи, благоволінням Твоїм Сіон, і нехай відбудуються стіни єрусалимські. Тоді вподобаєш Собі жертву правди, приношення всепалення, тоді покладуть на вівтар Твій тельців.

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Священик: Всемогутній Боже, до тих, хто любить Тебе, Ти завжди виявляєш Своє Милосердя. Ніким не погорджуєш Виходиш на зустріч тим, хто Тебе шукає. Будь зі слугами Своїми, які розпочинають цю прощу, керуй їхньою дорогою згідно Твоєї Волі. Нехай удень їх береже Твоя Спасаюча Опіка, а вночі освітлює сяйво Твоєї Благодаті, щоб зміцнені Твоєю присутністю осягнули мету, :і якою прийшли на цю прощу, з радістю повернулися додому, словом і життям проповідували про Твої Чуда. Люди: Амінь.
Ісусе, Спасе мій, розіп’ятий на хресті! Люблю Тебе над усе й цілим серцем жалію, що так образив (-ла;-ли) Тебе, Свого Спасителя. Щоб Тобі подякувати за ласку спасіння, перепросити Тебе за свої гріхи й випросити собі ласку вистояти в добрі, хочу роздумувати над Твоїми муками і смертю. Жертвую Тобі Ісусе ці роздуми і молитви, благаю прощення для душ в чистилищі,для померлих з наших родин. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Страдецьку Хресну Дорогу..

1-а стація Ісуса засуджують на смерть

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Осію Господь сказав: «Повернись, Ізраїлю, до Господа Бога Твого, бо ти спіткнувся об твою беззаконність». Ос.14,2 Душе християнська, роздумуй як засуджують Ісуса на смерть. Цілу ніч Ісус провів у в’язниці, а зранку Спасителя повели на суд. Жидівська старшина видає вирок хресної смерті. Понтій Пилат велить Тебе бичувати, і терням коронувати, і у своїй нерішучості вмиває руки, і видає Тебе, Ісусе, на суд Твоєму народові, якого Ти любиш понад усе, але народ відвертається від Тебе і вибирає Вараву. О, Ісусе, як важко було Тобі почути смертний вирок, але Ти мовчки, терпеливо і лагідно приймаєш його Своїм люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Все любляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви чекають урядовці, та усі ті, хто перебуває на керівних посадах, а також юристи: адвокати, прокурори, судді, слідчі, благаймо для них ласку чесної праці для добра народу, держави і Твоєї слави Господи. Молімося за тих, хто потерпає від не справедливості. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

Схожі публікації

Молитва і біографія до блаженного Володимира Прийми

stradch

Страдч – місце обране Богом

stradch

Страдч Нерушима Стіна (газета березень)№104/2020

stradch
Завантаження ....