24 C
Страдч
23.07.2024

ПРОПОНУЄМО ВАМ

stradch

Послуги, з яких Ви можете скористати у нашому Будинку Паломника:
– Кімнати для проживання (у Будинку Паломника можна зупинитися на декілька днів, попередньо замовивши кімнату. Пропонуємо кімнати на 2-3 особи, та одну кімнату на 10 осіб. У кожній кімнаті окремий санвузол та FreeWiFi).
– Конференц-зали (до Вашої диспозиції пропонуємо великий зал, а також конференц-зал, де можна провадити різні зустрічі. Приміщення обладнані проектором, якісним озвученням та FreeWiFi).
– Смачні сніданки, обіди, вечері (наша кухня працює щоденно з 09:00. Смачні страви, супи і гарніри з м’ясом та рибою. Домашня українська кухня – вареники, голубці та ін. Пропонуємо комплексний обід, або окремі страви на Ваш вибір).
У нас Ви можете також зібратися компанією, замовити бенкет, святковий, чи поминальний обід.
– Напівфабрикати власного виробництва (пропонуємо Вам наші напівфабрикати власного виробництва, зокрема вареники, голубці, налисники, пельмені, та ін).
– Дитяча кімната (місце, до якого кожному хочеться завітати – наша дитяча кімната. Набір цікавих настільних ігор, різноманітні іграшки, як для хлопчиків, так і для дівчаток, Smart TV з мультфільмами та розвиваючими дитячими програмами. Щонеділі у нашій дитячій кімнаті з Вашими дітьми будуть працювати наші аніматори).