17.5 C
Страдч
14.06.2024
Для прихожан Про Страдч

Хресна Дорога

stazia 1

5-а стація Симеон Киринейський помагає Ісусові нести хрест

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Осію Господь сказав: «Бо Я бажаю милості, а не жертви і знання Бога – над всепалення». Ос.6,6 Душе християнська, роздумуй як Христос, несучи хрест на гору Голгофту, гору людських гріхів та немочей, зовсім знемагав, знесилювався. Воїни налякались, щоб не помер дорогою, адже ж у своїй люті бажали розп’яти на хресті, бо це була найганебніша смерть, смерть болюча, принизлива. І вони, воїни, примусили Симо-на Киринейця допомогти Ісусові нести хрест. О, Ісусе, як важко Тобі, адже ж сотні нас відмовляються від свого хреста. Кириней взяв Твій хрест на свої рамена зі страху перед військовою старшиною, а може зі співчуття, але від Тебе і через хрест навчився любові. Христе, навчи і нас Своїм прикладом, адже ж Ти мовчки, терпеливо, лагідно  прийняв хрест Своїм люблячим, повним милосердя серцем.
Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви чекають медичні працівники: лікарі, медсестри, фармацевти Киринеї сьогодення, що у професійному покликанні співслужать людям, полегшують пацієнтам нести хрест своїх немочей, болів, недуг. Молімося за недужих, що потерпають від душевних хворіб, за тих, хто опанований злим духом. Зглянься над особами з онкологічними, серцево-судинними, кишково-шлунковими захворюваннями, травмованими. А також тих, хто потерпає від гіпертонії, діабету, неврологічних, гінекологічних, урологічних недуг, та інших захворювань, а також, Господи, уділи ласку зцілення від вроджених вад. Подаруй незрячим зір, а нечуююим слух. Нехай вони будуть знаряддям у Твоїх руках, Господи. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа.
Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.
 176-а стація Вероніка витирає Ісусове обличчя

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Ісаю Господь сказав: «Його мордовано, та Він упокорився і не розтулив Своїх уст, і немов ягня, що на заріз ведуть Його, немов німа вівця перед обстригачами, не відкривав Він уст».Іс.53,7 Душе християнська, роздумуй   як   лице   Ісуса спітніло, закривавилось, змінилось. Серед гурту людей стояла Вероніка, серце її защеміло, побачивши страждання Вчителя. Співчуття і любов побороли страх, і вона підбігає до Ісуса, клякає і обтирає білою хустиною Його лице від крові і поту. Ісус, вдячний за таке служіння, і як дарунок, на хустині залишає відбиток свого обличчя. 0, Ісусе, Тобі, коли бачиш нас, яких перемагає страх, ненависть, нерішучість. Спасите-лю, Ти пам’ятаєш про кожного у смиренні, лагідності і приймаєш нас своїм люблячим, повним милосердя серцем Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви чекають грішники, що ще не примирились з Богом, благаймо для них ласку навернення, і нехай в їхніх душах буде відновлений образ Божий. Молімося за нерозкаяних грішників, благаймо ласки відпущення забутих та занедбаних гріхів, просімо про ласку збереження душі від смертного гріха, та вимолюймо ласку щирої сповіді перед смертю. Пам’ятаймо молитовно за тих, хто зараз помирає від наглої та несподіваної смерті. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас..

Схожі публікації

Архиєпархіальний прочансько-відпустовий комплекс УГКЦ в с. Страдч

stradch

Реабілітаційний центр “Назарет”

stradch

Завершився іконописний пленер, присвячений мученикам ХХ ст.

stradch
Завантаження ....