16.9 C
Страдч
14.06.2024
Для прихожан Про Страдч

Хресна Дорога

stazia 1

227-а стація Христос вдруге падає під хрестом

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Ісаю Господь сказав: «Ось Господь Бог іде в потузі, раменом Своїм панує. Ось нагорода Його з Ним, заплата Його перед обличчям у Нього». Іс.40,10
Душе християнська, роздумуй як Ісус вдруге падає під тягарем хреста. Хресна ноша виснажила Вчителя, сили покидають. Дорога стає непосильною. Наша байдужість підсилює муки Спасителя. Це падіння, це стукіт до нашого серця. О, Ісусе, як важко Тобі нести хрест нашої духовної сліпоти, байдужості, але чиниш це заради кожного мовчки, терпеливо і лагідно своїм люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги  Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви чекають наставники, педагоги, вихователі, нехай вони навчають та виховують з любов’ю, молімося за учнів, студентів, абітурієнтів, щоб вони віднайшли своє покликання і своїм життям служили Тобі Господи, церкві та своєму народові. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

258-а стація Ісус зустрічає побожних жінок

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Захарію Господь сказав: «І коли хтось Його спитає: «А що у Тебе за рани на руках?»  він відповість: «Це мене поранено у домі моїх друзів»». Зах.13,6
Душе християнська, роздумуй, як єрусалимські жінки плачучи співчувають терпінню Спасителя. їх огортає жах. Єрусалимські жінки, бачачи скатованого, умліваючого, поблідлого Ісуса, промовили: «Учителю, Учителю, за що?». Ісус глянув на побожних жінок і промовив: «Доньки єрусалимські не плачте наді мною, але над собою і над дітьми своїми!». О, Ісусе, як важко Тобі, адже ж світ плаче над дітьми, яким не судилось прийти на світ через гріх аборту. Світ плаче очима сиріт та покинутих дітей. Ти так важко терпиш за гріхи світу, але про усіх плачучих пам’ятаєш і приймаєш їх з ніжністю, лагідно Своїм люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви чекають вагітні жінки, благаймо для них ласки збереження зачатих дітей, а також молімося про ласку розкаяння та прощення для жінок, що дозволили вбити дітей у своєму лоні. Молімося за жінок, що через викидень втратили дітей. Необділяймо молитовною увагою ті подружжя, що не можуть привести на світ дитину, молімося за сім’ї, які усиновили і удочерили дітей. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа.Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

289-а стація Ісус третій раз падає під хрестом

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Ісаю Господь сказав: «Він не буде кричати, ані вигукувати і голосу Свого на вулиці не дасть почути». Іс.42,2
Душе християнська, роздумуй, як Ісус втретє падає під тягарем хреста. Його сили вичерпані. Жорстокі кати силують Спасителя, щоб спішив на вершину гори гріха, смерті, терпіння та сліз. О, Ісусе, як важко Тобі падати під тягарем гріховного хреста. Ти падаєш і тим падінням вказуєш дорогу бідним душам, що стоять над прірвою, що перебувають у смутку, горю, розчаруванні, оповиті самотністю і їх Ти лагідно приймаєш люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони € нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви чекають самотні, згіршені, одинокі, покинуті, розчаровані, ті, що втратили найближчих осіб. Молімося за тих, що перебувають у незгоді та гніві. Благаймо для них ласки радості та душевного спокою, молімося за сиріт. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

10-а стація З Ісуса знімають одяг

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Ісаю Господь сказав: «Плечі мої віддав Я тим, які Мене били, щоки Мої тим, які бороду в Мене рвали, обличчя Мого не відвертав Я від плювання та глузування».
Іс.50,6 Душе християнська, роздумуй, як Христос зупинився на тім місці, де мав прийняти смерть. Кати жорстоко, поспіхом зривають одяг з Ісуса і завдають тим ще більшого страждання. Ісус стоїть перед своїм любим народом, а Йому подають напій з жовчі та оцту. О, Ісусе, який сором Тобі довелося відчути, але Ти зробив це мовчки, терпеливо і лагідно, прийнявши Своїм люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги   Твоїй справедливості. Вони е нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви чекають опущені, розпусниці, в’язні, злодії, благаймо для них ласки навернення із згубної дороги. Молімося за тих, хто перебуває, любується і поширює аморальне життя. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа.
Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

11-а стація Ісуса прибивають до хреста

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Ісаю Господь сказав: « Усі, як вівці ми блукали, кожен ходив своєю дорогою, провини нас усіх Господь поклав на нього». Іс.53,6
Душе християнська, роздумай, як розпочалися найважчі терпіння Ісуса  Його розп’яття. Кати прибивають Спасителя до хреста. Невимовний біль огортає усе тіло. Лице поблідло і облилось кров’ю, пальці скорились, уста ледь ворушаться. Спаситель молиться. Від болю сльозять очі, рани кровоточать. Кати підіймають хрест. Ісус молиться за своїх катів: «Отче, прости їм, бо не знають, що роблять». О, Ісусе, це не цвяхи, а жертвенна любов унеру-хомила, розіп’яла Тебе, але ті муки і біль Ти приймаєш терпеливо і лагідно Своїм люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що ні  чого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви чекають наші вороги, недруги, кривдники, заздрісники, благаймо для них ласки любові. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

12-а стація Ісус вмирає на хресті

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Ісаю Господь сказав: «Насильно, скорим судом Його вхопили. Хто з Його сучасників думав, що Його вирвано з землі живих і що за гріхи народу свого Його побито аж до смерті». Іс.53,8 Душе християнська, роздумуй як підняли і встановили хресне знамено, до якого прибили Спасителя. Ісус, відчуваючи приближення смерті, голосно крикнув: «Звершилось!». Від шостої до дев’ятої години темрява була по всім краю. А близько дев ‘ятої години Ісус скрикнув: «Боже Мій, Боже Мій, чому Ти Мене покинув?».
О, Ісусе, погляд Твій меркне, тіло тремтить, три години конаєш, схиливши голову, промовляєш останні слова: «Отче, у руки Твої передаю Духа Мого!».Помираєш і все це чиниш заради нас мовчки, терпеливо. Смерть приймаєш Своїм люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Все-любляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви чекають: єпископи, священики, монахи, монахині, семінаристи, богослови, катихити, благаймо про добрі покликання та витривання на цій дорозі Богопосвяченого життя, молімося за єдність церкви. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

13-а стація Ісуса здіймають з хреста

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через праведного Симео-на Господь сказав: «Ось цей поставлений для падіння й підняття багатьох в Ізраїлі, Він буде знаком протиріччя, та й Тобі самій меч прошиє душу, щоб відкрилися думки багатьох сердець». Лк.3,34-35 Душе християнська, роздумуй як до місця, де був розіп’ятий Ісус та двоє розбійників, підійшли воїни, переламали розбійникам гомілки, а Ісусові пробили списом бік, витекла кров і вода. Все це відбулось на очах Матері Спасителя, Діви Марії. До хреста, на якому висіло мертве тіло Ісуса Назарянина, підійшов Йосиф з Ариматеї, заможний чоловік, поважний радник та таємний Ісусів учень Никодим, вони зняли тіло з хреста, обмили і в біле полотно загорнули, передали його Марії. Ісус і Марія знову разом. Марія  Мати Ісуса пригадала дитячі роки Сина: Вифлеєм, Єгипет, Назарет і пророчі слова Симеона  старця. Ох, як страшно сповнилось це  пророцтво  меч болю прошив серце Многостраждальної Матері.
О, Ісусе, завершилась Твоя земна мандрівка, Твоє скатоване тіло на руках Твоєї засумованої матері, але всі ті страждання були прийняті Тобою і Твоєю Матір’ю терпеливо, мовчки, без нарікань, люблячими, повними милосердя серцями. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви чекають прочани, що зараз поруч з нами ідуть цією хресною дорогою, а також наші добродії, роботодавці, та усі ті, що чинять справи милосердя для нас і для по-требуюючих. Молімося за усіх людей, що своїм фахом служать ближнім. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

3814-а стація Ісуса вкладають до гробу

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Ісаю Господь сказав: «Гріб Йому призначили разом з безбожними, із злочинцями Його могила, хоч Він і не вчинив насильства, і не було обману в устах у Нього».
Іс.53,9 Душе християнська, роздумуй як несуть мертвого Ісуса до гробу. Гріб був неподалік розп’яття у саду, цей гріб приготував, очікуючи Царства Небесного Йосиф з Ариматеї. Никодим приніс суміш смирни та алое мірок зі сто. Надходила субота, свято Пасхи, і тому обряд поховання здійснили поспіхом. Гріб привалили каменем. Первосвященики і фарисеї прийшли до Пилата і кажуть: «Ми пригадали, що Ісус Назарянин казав, що по трьох днях воскресне, тож просимо тебе Пилате про сторожу біля гробу, бо учні Його можуть викрасти тіло і дурити народ, що Вчитель воскрес. Пилат поставив сторожу біля гробу». О, Ісусе, скінчилося Твоє терпіння і страждання заради нас, але все це переніс Ти мовчки, терпеливо, лагідно, люблячи нас повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Все-любляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви чекають наші сім’ї, родини, наші найближчі люди. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

3915-а стація Воскресіння

Нехай воскресне Бог і розбіжаться вороги Його, і не хай тікають від лиця Його ті, що ненавидять Його.
Через пророка Йону Господь сказав: «Господь наготував велику рибу, щоб вона проковтнула Йону. І пробув Йона в нутрі риби три дні і три ночі. Господь повелів рибі і вона викинула Йону на сушу». Йона 2,1 ;11
Душе християнська, роздумуй як першого дня тижня, рано  вранці жінки прийшли до гробниці, несучи пахощі, що їх вони приготували, щоб довершити обряд поховання. Марія Магдалина, Марія, мати Якова, та Соломія переживали, хто їм відкотить камінь від входу до гробу. Підійшовши до місця, де поклали Ісуса, побачили ангела, що сидів в білому одязі. Ангел промовив, щоб не шукали Ісуса між мертвими, бо Він воскрес. О, Ісусе, Ти десять разів з’являвся апостолам і людям сповіщаючи: «Мир вам!», тож ми  християни приймаймо цей мир, який Ісус дарує мовчки, лагідно, Своїм люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви чекають усі ті, хто просив нас про молитву, а також молімося за Україну, щоб ми   її діти були добрими християнами, що люблять свою землю і дбають про неї. Молімося за тих, хто своє життя віддав за волю Батьківщини. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах життя дарував (Зрази). Священик: Господи Святий, Отче Всемогутній, Предвічний Боже, від якого походить всякий дар і всяке добро! Дякую Тобі, за всі добродійства, яких так багато подарував Ти мені грішному (-ній, -ним) і недостойному (-ній, -ним), та сердечно молюся (-имося) до Тебе: так, як тепер Ти милостиво вислухав мої молитви і виявив до мене свою доброту, так і завжди виконуй мої добрі прохання, виявлені через мене. Пошли велику милість Твою, бо Ти щедрий, Чоловіколюбний Бог є, Тобі славу возсилаємо Отцю, і Сину, і Святому Духові, сьогодні, і повсякчас, і на віки віків.

Молімося в намірені Святішого Отця, щоб отримати повний відпуст. Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Молитва:
Мати Божа, що на Страдецькій горі уділяєш особливі ласки, усім хто з вірою, надією та любов’ю засилає до Тебе свої молитви. Дякуємо Тобі Маріє за вислухані молитви та надану опіку. Просимо про ласку пильного духовного зору побачити і прийняти ті численні дари, які нам у любові приготував Ісус, наш Спаситель. Сам, і нині, Господи, молитвами блаженних твоїх свя-щенномученика Миколая і мученика Володимира, дай нам недостойним слугам Твоїм захист від усякого злого, напастей душевних, благодать ізбавлений від суєти світу, Твою силу на досягнення небесного Твого царства, щоб знайти насолоду вічних благ, щоб ми могли укріпити нашу віру і прославляти Тебе, Безначального Отця, разом з Єдинородним Твоїм Сином і з пресвятим Благим животворящим Твоїм Духом.
Люди: Амінь.
Священик: Премудрість.
Люди: Чеснішу від херувимів і не зрівняно слав-нішу від серафимів, що безотління Бога слова породила, сущу Богородицю, Тебе величаємо.
Священик: Слава Тобі, Христе Боже, уповання наше, слава Тобі.
Люди: Слава Отцю, і Сину, І Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
Господи помилуй (Зрази). Благослови.
Священик: Христос, істинний Бог наш, молитвами Пречистої Своєї Матері, преподобних і Бого-носних отців наших, і всіх святих, помилуй і спаси ННС) як благий і Чоловіколюбець.
Люди: Амінь.

⇔⇔⇔⇔⇔

vervytsya

Вервиця визволення
(відмовляємо її дорогою додому)

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. (З рази)
Царю Небесний, утішителю душе істини, що всюди єси і все наповняєш, скарбе дібр і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси Благий душі наші.
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас (3 рази).
Господи Ісусе, ми просимо пробачення за наші гріхи. Ми з вірою просимо в Твоє ім’я, щоб Бог Отець послав нам свого Святого Духа, влив у наше серце дар проголошення Твого слова через вервицю визволення. Ми просимо, Ісусе, щоб Твоя сила проявилася у нашому житті, і щоб Ти творив чуда і надзвичайні речі через цю могутню молитву віри, яка є нічим іншим як проголошенням Твого слова. Амінь.
Символ Віри…
На великих зернятках: коли Ісус визволить, то справді стану вільною.
На малих зернятках: Ісусе помилуй мене!
Ісусе зціли мене! Ісусе спаси мене! Ісусе звільни мене! Молитва: Радуйся, Царице, Мати милосердя. Наше життя, наша насолодо, наша надіє, радуйся! До Тебе кличемо ми бідні, вигнані діти Єви. До Тебе шлемо наші зітхання, наші жалі, наш плач на цій долині сліз. Тож зверни преласкава заступнице, Свої милостиві очі на нас, і після цього нашого вигнання, покажи нам Ісуса, блаженний плід твого лона, о, ласкава, о. люба, о, солодка Діво Маріє. Амінь.

Схожі публікації

Молимося за Україну

stradch

Страдч Нерушима Стіна (газета вересень)№122/2021

stradch

Реабілітаційний центр “Назарет”

stradch
Завантаження ....