16.9 C
Страдч
14.06.2024
Для прихожан Про Страдч

Хресна Дорога

stazia 1

stazia 2 2-а стація Ісус бере на Себе хрест

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи! Через пророка Ісаю Господь сказав: « Та Він наші недуги взяв на себе, Він ніс на Собі наші болі. Ми ж, ми гадали, що Його покарано, що Бог Його побив, принизив».Іс.53,4 Душе християнська, роздумуй як Ісус на свої рамена бере хрест, і похід рушає в напрямку гори Голгофти. Хрест, що підняв Ісус тяжить людськими гріхами. Цей хрест піднімає Ісус Назарянин за весь людський рід. О, Ісусе, як важко Тобі нести це хресне дерево, в якому ми ще раз відчитуємо безмежну Божу любов, відданість кожній людині, яка знаходить місце у Твоєму люблячому серці, що сповнене милосердя. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви чекають ті, що перебувають за межами України: на праці, навчанні, лікуванні, у плаванні, в повітрі, на відпочинку, і молімося за їхнє щасливе повернення. Всемилостивий, оберігай їх від небезпек. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

stazia 33-а стація Ісус падає під хрестом

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи! Через пророка Міхею Господь сказав: «О мій народе, що я тобі зробив? Чим тебе скривдив? Відповідай Мені!».
Міх.6,3 Душе християнська, роздумуй як Спаситель, утомлений під тягарем хреста падає. Це перше падіння. Тіло Спасителя бичоване, голова поранена терновим вінком, з ран тече кров. Ісус знемагає. Воїни підштовхують знесиленого Ісуса. Спаситель підводиться, адже ж думка про спасіння душ додає сили для дальшої ходи. О, Ісусе, як важко Тобі було підводитись із непосильною для Тебе хресною ношею, але це чиниш мовчки, терпеливо, бо думаєш про кожного з нас Своїм люблячим повним милосердя серцем.
Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи йочищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви чекають ті особи, що є залежними від алкоголю, наркотиків, куріння, азартних ігор. Благаймо для них про ласку звільнення від цієї залежності. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.
4-а стація Ісус зустрічається зі Своєю Матір’ю

Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи! Через пророка Ісаю Господь сказав: «Він мов той пагін, виріс перед нами, мов корінь із землі сухої. Не було в ньому ні виду, ні краси, – ми бачили Його, ні вигляду принадного не було в ньому». Іс.53,2 Душе християнська, роздумуй, як Ісус зустрічається із Своєю Пресвятою Матір’ю, що йшла в товаристві побожних жінок. Спільний біль сердець єднає Матір і Сина, біль і страждання зм’якшує тріумфуюча любов. Марія споглядаючи на дорогу болю, відчуває як гостро меч ранить її серце. Ісус у Материнському погляді відчитує біль і співстраждання, що додає так необхідної сили на дорозі терпіння і жертвенної любові. О, Ісусе, важко нам збагнути велич душевного болю Твого і Твоєї Матері, як важко терплять Ваші серця через людські провини. Але, Ти Ісусе і Твоя Мати, це страждання приймаєте мовчки, терпеливо у глибині своїх люблячих, повних милосердя сердець Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Все любляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

Пам’ятаймо, що на наші молитви очікують наші хрещеники та хрещені батьки. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас..

Схожі публікації

Страдч Нерушима Стіна (газета квітень)№117/2021

stradch

Страдч Нерушима Стіна (газета листопад)№112/2020

stradch

Призабуті святині України

stradch
Завантаження ....