24.06.2026
Будинок Паломника Новини

Взяли участь у Всеукраїнському форумі соціального служіння

У четвер 11 січня, представники Парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Страдч та внутрішньо переміщені особи, які проживають у Будинку Паломника, взяли участь Всеукраїнському форумі соціального служіння на тему «Взаємодія заради стійкості», який відбувся у центрі Митрополита Андрея Шептицького (УКУ).

Форум розпочався Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Владика Василій Тучапець, ЧСВВ, Екзарх Харківський.

Під час форуму учасники мали можливість взяти участь у ярмарку, де кожен міг придбати смаколики, які виготовляють у Будинку Паломника та вироби ручної роботи, що їх виготовляють наші ВПО.

Схожі публікації

Відбувся круглий стіл на тему ”Екологічно-природничі аспекти святої Страдецької Гори”

stradch

Зі сумом повідомляємо, що на 93 році життя відійшла до Дому Отця Небесного

stradch

Страдч. Церква Успення Пресвятої Богородиці Проповідь о.Івана Колтуна 26.10.2019р.Б.

stradch
Завантаження ....