1.5 C
Страдч
30.11.2022
Історія Страдча

Парафіяльний хор

hor2

hor2Парафіяльний хорцеркви Успіння Пресвятої Богородиці був створений 24 травня 2009р., за ініціативи жителів села Страдч.

Керівник: Гриньків Оксана Ігорівна проживає у с.Страдч. Закінчила у 2000р. Львівське державне училище культури і мистецтв за спеціальністю “Народна художня творчість” та присвоєно кваліфікацію організатор культурно  – дозвіллєвої діяльності керівник аматорського хору. У 2005р. закінчила Дрогобицький державний педагогічний  університет імені Івана Франка  і отримала повну вищу освіту за спеціальністю ” Педагогіка і методика середньої освіти Музика ” та здобула кваліфікацію вчитель музики, етики і естетики  загальноосвітньої школи другого та третього ступенів. Керувала церковним хором в с.Поріччя. Працювала в центрі дитячої творчості керівником вокального гуртка в с.м.т. Івано-Франкове. Зараз керує церковним хором у с.Страдч.

В репертуарі хору є: Святкова і недільна Божественні Літургії, вечірня, молебні до Пресвятої Богородиці та Хритса Чоловіколюбця; Чини: Вінчання, Хрещення, Похорону, освячення води, чимало пісень релігійного характеру.

26 червня 2010 р.Б., в день смерті блажених отця Миколи Конрада і дяка Володимира Прийми, а також це день мирянина у Львівській Архиєпархії і з нагоди цього відбулася велилюдна проща до Страдча, де вперше наш хор заспівав Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолював владика Тарас Сеньків.

Схожі публікації

Біографії о.д-ра Миколи Конрада і дяка Володимира Прийми

stradch

Феномен Страдецької печери

stradch

Страдч – місце, обране Богом (фільм створений 2020р.)

stradch
Завантаження ....