19.04.2024
Історія Страдча

Парафіяльний хор

hor2

hor2Парафіяльний хорцеркви Успіння Пресвятої Богородиці був створений 24 травня 2009р., за ініціативи жителів села Страдч.

Керівник: Гриньків Оксана Ігорівна проживає у с.Страдч. Закінчила у 2000р. Львівське державне училище культури і мистецтв за спеціальністю “Народна художня творчість” та присвоєно кваліфікацію організатор культурно  – дозвіллєвої діяльності керівник аматорського хору. У 2005р. закінчила Дрогобицький державний педагогічний  університет імені Івана Франка  і отримала повну вищу освіту за спеціальністю ” Педагогіка і методика середньої освіти Музика ” та здобула кваліфікацію вчитель музики, етики і естетики  загальноосвітньої школи другого та третього ступенів. Керувала церковним хором в с.Поріччя. Працювала в центрі дитячої творчості керівником вокального гуртка в с.м.т. Івано-Франкове. Зараз керує церковним хором у с.Страдч.

В репертуарі хору є: Святкова і недільна Божественні Літургії, вечірня, молебні до Пресвятої Богородиці та Хритса Чоловіколюбця; Чини: Вінчання, Хрещення, Похорону, освячення води, чимало пісень релігійного характеру.

26 червня 2010 р.Б., в день смерті блажених отця Миколи Конрада і дяка Володимира Прийми, а також це день мирянина у Львівській Архиєпархії і з нагоди цього відбулася велилюдна проща до Страдча, де вперше наш хор заспівав Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолював владика Тарас Сеньків.

Схожі публікації

СЕРДЕЧНО ВІТАЄМО НАШОГО ОТЦЯ ІВАНА

stradch

Біографія дяка Дудзяної (Ковалюк) Анни Миколаївни

stradch

Феномен Страдецької печери

stradch
Завантаження ....