o.Myhailo

Народився 13 квітня 1975 року в селі Докучаєво Тимирязівського району Північно-Казахстанської області Республіки Казахстан. Батьки - Михайло та Ярослава. Має трьох братів: Юрія, Віталія та Миколая і сестру Марію.

У 1992 році закінчив середню школу у селищі Стара Сіль Старо-Самбірського району Львівської обл. В цьому ж році завершив навчання у дитячій музичній школі міста Добромиля ( клас фортепіано). У 1992 р. розпочав навчання у Люблінській Вищій Митрополичій Духовній Семінарії (Польща). Навчаючись 6-й рік у Семінарії, паралельно почав вивчати історію Церкви в Інституті Історії Церкви Люблінського Католицького Університету. У 2002 році завершив навчання в Інституті Історії Церкви, отримавши науковий ступінь доктора історії Церкви. У 2001-2002 роках працював викладачем богослов”я у Львівські Духовній Семінарії Святого Духа та у Львівській Богословській Академії (тепер УКУ).

У 2003-2007 роках навчався у Національному Університеті «Львівська Політехніка», де здобув диплом економіста за спеціальністю «Фінанси». 5 жовтня 2002 року одружився. Тайна подружжя була уділена у храмі св.муч. Йосафата у місті Червонограді (Кристинополі). Ім”я дружини - Тетяна. Виховує чотирьох дітей: синів Михайла та Івана, доньок Софію та Марію.

6 квітня 2003 року Блаженнішим Патріархом Любомиром Гузаром був рукоположений на диякона в Архикатедральному Соборі святого Юра. Для проходження дияконської практики був скерований до храму Воскресіння Господнього ум. Винники терміном на один рік. Під час цього паралельно провадив для дітей заняття з Біблійної історії та Святого Письма у місцевій парафіяльній катехитичній школі, був учителем християнської етики у СШ № 29 м. Винники, а також викладав історію Церкви для студентів Педагогічно-Катехитичного Інституту Українського Католицького Університету.

11 грудня 2005 р. Високопреосвященнішим Владикою Ігорем Возьняком був рукоположений на священика в Архикатедральному Соборі святого Юра і згодом був скерований для проходження священичої практики у храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Страдч Янівського деканату Яворівського району. 6 грудня 2006 р. іменований сотрудником парафії храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Страдч. Також викладає богослов”я у Вищій Духовній Семінарії Львівської Архидієцезії Римо-Католицької Церкви.