24 C
Страдч
23.07.2024
Книга Тверезості і книга відгуків

Страдецькі Книги

Дорогі друзі 

Що таке книга Тверезості?
Історія книги Тверезості бере свій початок в ХІХ столітті, коли український народ та теренах сучасної Західної України розпочав боротьбу проти пияцтва. Митрополит Йосиф Сембратович (1821 – 1900) виступив ініціатором заснування таких книг у парафіях. Він заохочував вірних до боротьби з пияцтвом через складення присяги тверезості і засвідчення цього духовного подвигу власноручним записом у книзі. Сьогодні книга Тверезості це благословенна духовним проводом Церкви духовна зброя проти гріха пияцтва, велика поміч для визволення з хвороби алкогольного узалежнення.

Навіщо складати присягу в книгу Тверезості?
Кожен християнин, який є вільним від алкогольного узалежнення, може відмовитися від вживання алкоголю в наміренні зцілення близької особи або осіб, що страждають від алкогольної залежності, чи в іншому наміренні. Оскільки ця недуга є глибоко духовної природи, то і жертва відмови від споживання алкоголю є цінною в очах Бога. Християни добровільно відмовляючись від споживання алкоголю, через таку жертву засвідчує перед Богом, що справді вболіває за поневолену духом пияцтва людину і з любові до неї бере на себе терпіння в намірі, щоб Господь прийняв жертву і дарував зцілюючу силу хворій людині.

Як складати присягу в книгу Тверезості?
Бажаючих скласти присягу слід звернутись до отців парафії. Після цього необхідно вписати в Книгу: ім’я та прізвище, часовий термін складення присяги та ім’я або імена тих, за кого складаємо присягу, або в іншому наміренні.
Нова Книга розпочалась від червня 2011 р.Б. станом на січень 2012 р.Б. В “Книзі Тверезості” записано 2265 тис. чоловік які зреклися алкоголю. Кількість щороку зростає.

__________________________________________________________________________________________________________

У с. Страдч в церкві Успіння Пресвятої Богородиці є книга відгуків де ви можете написати слова подяки за отримані ласки і дари на Страдецькій горі.

Благослови, душе моя Господа і не забувай усіх добродійств його ніколи.
3. Він прощає усі твої провини, зціляє всі твої недуги»
Псалом 103. 2-3:
Християнину слід пам’ятати!!! Лише Господь і досі творить чудеса. Він і досі зцілює людей. Бог може, звичайно, втручатися так, як Він вважає за потрібне, – і «нормальним» шляхом, і через чудеса. Саме наше спасіння вже є чудом. Ми були мертві у гріху, але Господь увійшов у наше життя та зробив нас новими створіннями (2 Коринтянам 5:17). Це – найвеличніше зцілення з усіх.
Господь Бог любить всіх людей, Він милосердний як до праведників,так і до грішників. Найбільше зцілень та звільнень отримають ті люди, які правдиво наверталися і твердо повірили в безмежну силу Божого Милосердя.Саме через віру Господь зціляє найперше душу, а згодом і тіло недужого.
Свої духовні та фізичні зцілення можна записати в книзі відгуків. Нехай буде прославлене ім’я Господа та Пречистої Діви Марії, Святих.

Завантаження ....