-3 C
Страдч
22.01.2022
Новини

Майстер-клас із розмальовування різдвяних пряників

У неділю, 5 грудня, Домі Паломника с. Страдч зібралася численна кількість діточок, щоб у передчутті наближення новорічно-різдвяних свят розмалювати святкові пряники. Участь у святковому дійстві взяли діти нашої парафії Успення Пресвятої Богородиці, зокрема діти нашої катехитичної школи, що діє при парафії. Долучилися до майстер-класу також учні 6 класу школи I-II ст. ОТГ Мостиська та школярі Березівського ЗЗСО та багато інших. Діти з великим запалом і радістю взялися оздоблювати пряники різних форм. Декому навіть нетерпілося спробувати смачнючі пряники у процесі приготування…і це цілком зрозуміло, адже у такій святковій атмосфері, тримаючи у руках смаколик, не завжди легко встояти😋.
Святкове і пізнавальне дійство провели Хітальська Тетяна з родиною і Гальчинська Леся з родиною.
Дякуємо усім добродіям і жертводавцям, та усім, хто долучився до проведення майстер-класу і усіх вітаємо з наближенням свят, передсмак яких ми мали нагоду відчути😇.

Схожі публікації

Ukrainian Independent Radio 2020р.Б..Парох Церква Успення Пресвятої Богородиці с.Страдч отець Іван Колтун.Привітання з Новим Роком та настанови на майбутнє.

stradch

Будівництво Дому Паломника у Страдчі

stradch

24 серпня 2020 р., у 29-ту річницю Незалежності України…

stradch
Завантаження ....