-5.7 C
Страдч
05.02.2023
Новини Свідчення людей

Свідчення. Стаття №8

«Слава Ісусу Христу!

Подія чудесного оздоровлення!

Я, Віра, проживаю у м. Львові, по вул. Науковій, маю моральний обов’язок донести до віруючих інформацію про неоціненний дар вилікування, який одержала від Господа Бога через заступництво Пресвятої, Пречистої, Всемилостивої, Всеблагої Матері Божої і Матері Нашої, Преблагословенної Діви Марії без особливих заслуг з моєї сторони.

Я переконана, що саме через Її заступництво отримала ласки і милості від Бога. У своїй щедрості Ісус Христос дав мені цей дарунок, хоча я безпосередньо на це й не заслужила.

У 2015році лікарі виявили у мене кисту лівого яйника. Я була приголомшена. Лікування не допомагало. Я поклала надію на Матінку Небесну. Дуже молилася, протягом 4 років приїжджала сюди у Страдч, у це Святе місце з’яви Богородиці, другий Люрд. Просила Її допомоги, віддала мою хворобу у Її Пресвяті руки. Щиро обіцяла Їй не гнівити Її і Її Божого Сина.

Часто сповідалася і приймала Святе Причастя з надією, вірою, хоча із певною тривогою. І була приголомшена, як і лікар, до якого я зверталася колись. Відбулось чудо: зникла киста. Я і лікар були вражені. Від щастя я довго плакала.

Дякую Тобі Боже, у Святій Трійці Єдиний, дякую Тобі Уселаскава Мати, що показали мені Ваше Милосердя, вилікувала мене».

Схожі публікації

ПРИСТАНОВИЩЕ ПІД ПОКРОВОМ “НЕРУШИМОЇ СТІНИ”

stradch

Проща до Страдча 26 червня 2020

stradch

Свідчення. Стаття №6

stradch
Завантаження ....