24 C
Страдч
23.07.2024
Наші священики

о. Ярослав Гусак

Народився 21.05.1994 у с. Кожичі, Яворівського р-ну, Львівської області. З 2000 по 2011 роки навчався у Домажирській ЗОШ I-III ступенів. Під час навчання у школі був активним учасником художньої самодіяльності, представляв школу на багатьох районних і обласних конкурсах та олімпіадах.

На початку 2000-х років був учасником спорттанцклубу “Едельвейс” – Львів, де займався спортивно-бальними танцями.

У 2011 році вступив на навчання до Львівської духовної семінарії Святого Духа, на підготовчий курс. У 2012 році вступив на перший курс Львівської духовної семінарії і Українського Католицького Університету. Під час навчання у семінарії співав у семінарійному хорі, належав до семінарійного братства “Введення у Храм Пресвятої Богородиці”, а також протягом чотирьох років був ведучим щонедільної релігійної програми “Духовна Мандрівка” на радіо “Львівська Хвиля”.

Захистив Магістерську роботу на тему: “Моральна оцінка теорії гендеру у світлі вчення Католицької Церкви”.

У 2018 році успішно завершив навчання у семінарії та університеті, після чого виконував служіння дяка і катехита на парафії Святих Верховних Апостолів Петра і Павла у місті Новояворівськ, якою опікується згромадження Отців Редемптористів.

У липні 2020 року одружився. Дияконські свячення отримав з рук Преосвященного Владики Володимира (Груци), єпископа-помічника Львівської Архиєпархії, 19 жовтня 2020 року. Дияконське служіння звершував на парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Страдч.

З благословення Високопреосвященнішого Митрополита Львівського Ігоря (Возьняка), 06 серпня 2021 року був рукоположений на пресвітера Преосвященним Владикою Володимиром (Груцою) і призначений на служіння сотрудником парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Страдч.

Схожі публікації

о.Михайло Нискогуз

stradch

Парох о.Іван Колтун

stradch

о. Петро Проців

stradch
Завантаження ....