14.7 C
Страдч
25.05.2024
  • Головна
  • Про Страдч
  • Главою УГКЦ Патріархом Святославом було освячено камінь під забудову Відпустового центру
Про Страдч

Главою УГКЦ Патріархом Святославом було освячено камінь під забудову Відпустового центру

26 червня 2013 року Главою УГКЦ Патріархом Святославом було освячено камінь під забудову
Відпустового центру у Страдчі, першого у Львівській архиєпархії.
Цю важливу і радісну подію очікували, долаючи
різні перешкоди, протягом багатьох літ, але вона є тільки однією з ланок на шляху до цілі. Відчуваємо себе великою християнською родиною не лише на
багатолюдних прощах, а й тоді, коли засвідчуємо свою підтримку реальною допомогою. Кожна найменша лепта не зникне безслідно – вона ляжее камінцем,цеглинкою у стінах Божого храму.      Час зітре з людської пам’яті Ваше ім’я,на майбутні важкою працею статки перейдуть у порох, на місці могили, можливо, виростуть будови чи зазеленіє сад, а до кінця віків згадуватимуть богоугодну душу на Службі Божій серед жертводавців і титарів святого храму.
За діла милосердя Господь винагороджує людину не лише у вічності, а й у земному житті. « Воздай Всевишньому згідно з Його даром … Господь бо тобі відплатить, поверне тобі всемеро … » ( Сир. 35, 9-1 О; 7,32).
Добрі справи «покривають» наші злі вчинки та опущення. « Молитва з постом -річ добра. Однак милостиня зі справедливістю ліпші. Ліпше творити милостиню, ніж нагромаджувати золото. Милостиня від смерті вибавляє, вона усякий гріх очищає» ( Тов. 12, 8-9).
А святий Іван Золтоустий запевняє : « Милостиня -цариця чеснот, швидко підносить людей у небесні зводи. Вона – найкраща заступниця. Високий політ у милостині: вона розтинає повітря … і стає перед самим Царським Престолом. Вона немає нічого собі рівного. Вона може змити гріхи і охоронити від засуду. Ти мовчиш, а вона стоїть і тебе охороняє. Ще більше: тоді, коли ти мовчиш, тисячі уст дякують за тебе …
Дай хліб і візьми Рай! Дай мале та візьми велике! Дай смертне та візьми безсмертне! Дай тлінне і візьми безтлінне!»

Спішімо творити добро! Хай Господь щедро винагородить усіх жертводавця здоров’ям, достатком, гармонією душ і тіл, благословить їхні родини та майбутні покоління!

о.Іван Колтун

парох храму Успення Пресвятої Богородиці с.Страдч

Схожі публікації

Розбудова відпустового центру

stradch

Хресна Дорога

stradch

15 травня 2020 р відбулася зустріч голови Яворівської райдержадміністрації щодо вивчення питання по Страдецькій горі.

stradch
Завантаження ....