Благослови, Господи, тих, котрі дбають про красу і оздобу святого Храму!
У Сиропусну неділю, 14 березня, у Храмі Успення Пресвятої Богородиці, с. Страдч, було звершено чин благословення і освячення нових обрусів на престіл, а також інших покривал, посної барви, які будуть окрасою святині під час Великого Посту та пригадуватимуть нам про муки і жертву Спасителя.
Обруси і покривала було пошито за кошти жертводавців.
Висловлюємо вдячність добродіям, які дбають про красу і оздобу Храму.
Хай Всемилостивий Господь дарує Вам свої всещедрі ласки НА МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА!
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2021/03/11.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2021/03/22.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2021/03/33.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2021/03/44.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2021/03/55.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2021/03/66.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2021/03/77.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2021/03/88.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2021/03/99-1.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2021/03/100.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2021/03/101.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2021/03/999.jpg)