16.9 C
Страдч
14.06.2024
Свідчення людей

Свідчення. Стаття №6

Слава Ісусу Христу !

Дорогі християни,хочу вам розказати ,як Мати Божа ,що на Страдецькій горі помогла у моєму горі та біді.

В мене захворіла мама. Діагноз – рак кісток ; вона дуже страждала від болів і мук . Я поїхала в Страдч і просила Матір Божу ,щоб в моєї мами були менші болі і страждання .Мені порадили кожен день молитись коло мами Страдецьку  Хресну Дорогу. Я так робила, і з кожним днем моїй мамі ставало краще. Коли я помолилася 8 Хресних Доріг,  моя мама померла .Це сталося 8 січня, у свято Марії. Отож, Мати Божа змилосердилась наді мною і моєю мамою: взяла її під свій покров . Я дуже вдячна Діві Марії ,що на Страдецькій горі ,і закликаю вас,дорогі християни: вірте, надійтесь і моліться .

Ще хочу вам розказати про свого сина. У нього асматичний бронхіт.  Відколи ми почали  їздити  з ним у Страдч, напади задухи стали рідшими.  До цього було постійне лікування: уколи, крапельниці , таблетки,а вже рік обходимось тільки інгалятором .Я не можу вам передати свою вдячність Матінці Божій. Моє життя змінилось на краще.  Мій чоловік зловживав  алкогольними напоями. Скільки я не боролась , – а це було 10 років – нічого не допомагало , і я розлучилася з ним. Оскільки залишилась одна – просила в Матері Божої щастя ,і вона мені його дала: до мене повернулось моє перше кохання . Хоча він за кордоном, та я вірю і надіюсь, що він повернеться. Буду просити Матінку Божу, щоб ми були разом назавжди.

Ще хочу розказати про свою роботу . Я працювала на заводі у три зміни ,було дуже важко. Тепер я працюю тільки в першу зміну і роблю набагато легшу роботу .

Я хочу подякувати Матінці Божій Страдецькій  за всі особливі ласки ,за те, що вислухала мене і допомагає мені у всіх моїх труднощах. Моліться ,просіть , вірте , надійтесь  і все буде у вас добре .

Марія,  м.Дрогобич .

Схожі публікації

Свідчення. Стаття №5

stradch

Свідчення. Стаття №7

stradch

Ікони з реліквіями наших блаженних У Польщі

stradch
Завантаження ....