9.6 C
Страдч
28.09.2022
Місія Відпустовий центр Новини Про Страдч

«Мудрість доводить свою праведність вчинками» (Матвія 11:19)

«Мудрість доводить свою праведність вчинками» 
(Матвія 11:19)

Перебуваючи на Страдецькій горі, не можливо не зауважити великий котлован та будівельну техніку. У цю гарячу літню пору завзято проводиться робота над зведенням Будинку паломника, що є вкрай необхідним на сьогоднішній час для задоволення духовних та побутових потреб прочан і парафіян. Судячи із його зображення та даних, поданих у будівельному паспорті (знаходиться на об’єкті), це має бути доволі громіздка, великих розмірів споруда, яка повинна містити гостьові та побутові кімнати, спальні, санітарний вузол, навчальні кімнати, конференц-залу тощо, де кожен потребуючий мав би перебувати у комфортних умовах.
З Божого благословення розпочато цю нелегку працю, і маємо надію, що з Його допомогою, а Вашими молитвами та пожертвами завершимо її, і будинок стане гостинним пристановищем для усіх, хто бажає зупинитись на молитві у Страдчі.
На даний час інтенсивно проводиться робота над цокольним приміщенням. Вкладено уже багато засобів, для того, аби «вийти» з землі. Та попереду нас чекає ще велика і клопітка праця.
Звичайно, для зведення цього будинку потрібні чималі кошти, враховуючи і те, що у самому храмі Успіння Пресвятої Богородиці триває внутрішній розпис. Маємо пам’ятати, що кожна молитва, покріплена добрим вчинком, є особливо приємною для Господа. Усі наші матеріальні здобутки є не що інше, як дар Божий, бо ніщо людина не може надбати самостійно без Його допомоги. Тому, жертвуючи на Божі справи, приносимо подяку Небесному Отцеві за Його добродійства для нас. І не має значення, яку офіру може скласти людина. Маємо Біблійний приклад вдови, котра склала незначну лепту, але показала приклад великої жертовності серця, за що Бог винагородив її у стократ більше.
Будемо щиро вдячні за кожну придбану у храмі Успення символічну «Цеголку», вартістю від 50-ти грн.. до 20 000 тис. грн.. Кожен Ваш добровільний вклад – менший чи більший, стане будівельним матеріалом у Будинок паломника, а від так – вкладом у святу Церкву та у спасіння людських душ. Якщо тут зупиниться бодай одна особа, яка навернеться до Христового стада, то чи не пом’яне нас, грішних, Господь колись у Своїм Царстві завдяки бодай маленькій лепті? Нас давно уже не буде на цьому світі, а сотні чи, може, тисячі літ складатимуть щодня жертву на Службі Божій за доброчинців і титорів цього храму. Наша пожертва – це наче добре насіння, яке кидаємо в землю, очікуючи доброго плоду.
«Нехай кожен дає, як серце йому дозволяє, не у смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає! А Бог має силу всякою благодаттю вас збагатити, щоб ви, мавши завжди в усьому всілякий достаток, збагачувалися всяким добрим учинком, як написано: Розсипав та вбогим роздав, Його справедливість триває навіки!» (2 Кор. 9:7-9).

Схожі публікації

Реколекції для духовенства Янівського та Новояворівського деканатів

stradch

Домашня кухня святої Страдецької гори

stradch

Зі сумом повідомляємо, що на 93 році життя відійшла до Дому Отця Небесного

stradch
Завантаження ....