![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211219_134132-e1639942968706.jpg)
Сьогодні у нашому Домі Паломника відбувся черговий майстер-клас. Цього разу діточки готували смачні сердечка – символ любові і доброти. До кожного сердечка учасники майстер-класу прикріплювали згорточок із вписаною там доброю справою, яку діти, чи батьки, посмакувавши сердечком, зможуть пізніше разом зробити. Діточки дуже активно попрацювали і зготували велику кількість “сердечок доброти”, частину з яких подарували рідним і близьким, а частину залишили у Домі Паломника, як свою пожертву для розбудови відпустового центру с. Страдч.
Святкове і пізнавальне дійство провели Хітальська Тетяна з родиною і Гальчинська Леся з родиною.
Дякуємо усім добродіям і жертводавцям, та усім, хто долучився до проведення цього святкового і пізнавального дійства.
До зустрічі на наступному майстер-класі!![😉](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
![😉](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)