Сьогодні у Страдчі новонародженого Христа прославляла колядою Велика українська Родина, діточки з цілої України, які проживають у нашому Домі Паломника. Словами неможливо описати зворушливі переживання та емоції, які супроводжували наших колядничків і тих, хто їх приймав у своїх домівках.
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/02/324108288_890638932069215_4677514030691325081_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/02/322944482_864070851506427_4736457220763003756_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/02/323057720_562647362089085_5445982237187978247_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/02/323207681_589409123021532_8663098595390501181_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/02/323218169_841672763581990_1506009483646326337_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/02/323329553_754304745529056_930464303523853555_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/02/323443292_1766506423730951_231206369197685061_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/02/323632845_718843973233563_6502506177432035683_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/02/323637958_580739033887004_6907646915884020423_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/02/323693970_1553368538461943_6869780802893147668_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/02/323870949_684538746651805_6078679979678497772_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/02/323922127_1189289151690510_3900191153781156668_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/02/324088092_872859867371068_2856174031831751103_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/02/324108288_890638932069215_4677514030691325081_n.jpg)
Дякуємо усім, хто долучився до нашого святкового різдвяного дійства, особливо діточкам, які дуже старанно готувалися і натхненно колядували та віншували.