Слава Ісусу Христу !

 Дорогі християни,хочу вам розказати, як Мати Божа,що на Страдецькій горі помогла у моєму горі та біді.

В мене захворіла мама. Діагноз - рак кісток ; вона дуже страждала від болів і мук . Я поїхала в Страдч і просила Матір Божу ,щоб в моєї мами були менші болі і страждання .Мені порадили кожен день молитись коло мами Страдецьку Хресну Дорогу. Я так робила, і з кожним днем моїй мамі ставало краще. Коли я помолилася 8 Хресних Доріг, моя мама померла .Це сталося 8 січня, у свято Марії. Отож, Мати Божа змилосердилась наді мною і моєю мамою: взяла її під свій покров . Я дуже вдячна Діві Марії ,що на Страдецькій горі, і закликаю вас,дорогі християни: вірте, надійтесь і моліться .

Ще хочу вам розказати про свого сина. У нього асматичний бронхіт. Відколи ми почали їздити з ним у Страдч, напади задухи стали рідшими. До цього було постійне лікування: уколи, крапельниці. таблетки,а вже рік обходимось тільки інгалятором .Я не можу вам передати свою вдячність Матінці Божій. Моє життя змінилось на краще. Мій чоловік зловживав алкогольними напоями. Скільки я не боролась , - а це було 10 років - нічого не допомагало , і я розлучилася з ним. Оскільки залишилась одна - просила в Матері Божої щастя ,і вона мені його дала: до мене повернулось мос перше кохання . Хоча він за кордоном, та я вірю і надіюсь, що він повернеться. Буду просити Матінку Божу, щоб ми були разом назавжди.

Ще хочу розказати про свою роботу . Я працювала на заводі у гри зміни ,було дуже важко. Тепер я працюю тільки в першу зміну і роблю набагато легшу роботу .

Я хочу подякувати Матінці Божій Страдецькій за всі особливі ласки ,за те, що вислухала мене і допомагає мені у всіх моїх труднощах. Моліться ,просіть . вірте , надійтесь і все буде у вас добре .

Марія, м.Дрогобич

tserkva 1