24 C
Страдч
23.07.2024
  • Головна
  • Новини
  • 15 травня 2020 р відбулася зустріч голови Яворівської райдержадміністрації щодо вивчення питання по Страдецькій горі.
Новини Про Страдч

15 травня 2020 р відбулася зустріч голови Яворівської райдержадміністрації щодо вивчення питання по Страдецькій горі.

15 травня 2020 р відбулася зустріч голови Яворівської райдержадміністрації Андрія Шумського, першого заступника голови Віталія Денеги, обласного депутата Львівської обласної ради Михайла Ковалика , юриста райдержадміністрації Віри Доскоч, начальника відділу культури, молоді та спорту Наталії Лялюк з місцевими священиками в с Страдч щодо вивчення питання по Страдецькій горі.
Згідно із рішенням Порічанської сільської ради № 868 від 27.06.2019 ТзОВ «Керамбуд» надано погодження на користування лісовою дорогою біля водойм с. Страдч, яка проходить по території сільської ради.

За словами заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Юрія Бучка, до департаменту дорожнього господарства облдержадміністрації не надходила для погодження проєктна документація щодо будівництва, реконструкції дороги на території Порічанської сільської ради Яворівського району.
Також зауважимо, що облдержадміністрацією та її структурними підрозділами, зокрема департаментом екології та природних ресурсів, не погоджувалося проведення рубок у кварталах 14, 15, 16 Великопільського лісництва.

Зазначимо, що видача дозволів на проведення рубок, якими є лісорубні квитки, не входить до повноважень облдержадміністрацій.
Водночас, упродовж 2019-2020 років Львівською облдержадміністрацією та структурними підрозділами не погоджувалися матеріали базового лісовпорядкування Страдчівського навчально-виробничого лісокомбінату державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України».
Юристом взято копії усіх документів. Наступного тижня будуть складені відповідні листи та звернення для врегулювання даної проблеми.
Дане питання стоїть на контролі голови Яворівської райдержадміністрації

Джерело: Яворівська районна державна адміністрація

Схожі публікації

Страдч – місце, обране Богом (фільм створений 2020р.)

stradch

Реколекції для духовенства Янівського та Новояворівського деканатів

stradch

Запрошуєм волонтерівдо співпраці на прощу 26 червня 2020

stradch
Завантаження ....