У четвер 11 січня, представники Парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Страдч та внутрішньо переміщені особи, які проживають у Будинку Паломника, взяли участь Всеукраїнському форумі соціального служіння на тему «Взаємодія заради стійкості», який відбувся у центрі Митрополита Андрея Шептицького (УКУ).
Форум розпочався Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Владика Василій Тучапець, ЧСВВ, Екзарх Харківський.
Під час форуму учасники мали можливість взяти участь у ярмарку, де кожен міг придбати смаколики, які виготовляють у Будинку Паломника та вироби ручної роботи, що їх виготовляють наші ВПО.
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2024/02/418494995_768601035301621_6495560480389440484_n-1024x768.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2024/02/419087186_768601201968271_1627678576332011255_n-1024x768.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2024/02/419123991_768601105301614_3773078426155312124_n-1024x768.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2024/02/419132666_768601071968284_6856372859383641328_n-1024x768.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2024/02/419155478_768600988634959_1163152766856782431_n-1024x768.jpg)