Цієї суботи, 10 лютого, у нас у Страдчі відбувся день духовної віднови для родин загиблих захисників із Городоцької ОТГ.
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2024/02/427106960_788595603302164_4135988474907941212_n-1024x1024.jpg)
Супроводжували родини загиблих героїв отець Роман Іванців, адміністратор парафії Святого Духа м. Городок, та отець Степан Братців.
Розпочали духовну віднову участю у Божественній Літургії, яку очолив парох парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Страдч – отець Іван Колтун. “Просимо у Бога спокою для душ померлих та сил для їхніх рідних не втратити Віру та залишитися з Богом” – сказав у своєму слові до присутніх родин загиблих захисників отець Іван.
Усі присутні мали нагоду приступити до Таїнства Покаяння.
Після Літургії було відслужено панахиду за загиблими.
Опісля була спільна Хресна Дорога і прочани мали можливість помолитися у печерах нашого давнього печерного монастиря та почути історію святині.
Далі зустріч продовжилася у Будинку Паломника, де родини загиблих героїв мали обід і після обіду духовними роздумами ділився з ними отець Ярослав Гусак, сотрудник парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Страдч.
Також у Храмі Успення Пресвятої Богородиці було відслужено Молебень до Матері Божої Нерушимої Стіни і учасники молитовного дійства мали можливість діткнутися нашої чудотворної ікони Успення Пресвятої Богородиці, мощей блаженного Володимира Прийми, ікони з кров’ю блаженного отця Миколи Конрада, копії ікони Нерушимої Стіни та частички Чесного і Животворящого Хреста Господнього.
Невід’ємною частиною нашої сьогоднішньої зустрічі було також знайомство родичів загиблих захисників і захисниць із нашими психологами – пані Тетяною Сарат та пані Наталею Шмельовою.
Схиляємо голови перед матерями, батьками, дружинами, дітьми, сестрами і братами загиблих. Просимо у молитві благословення для них і перемоги для України.
#stradch#stradetskahora#страдч#колтуніван#героїневмирають#родинигероїв#БудинокПаломника
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2024/02/426274185_788595593302165_7638040015753802388_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2024/02/426667926_788595596635498_7662792984531380657_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2024/02/426988019_788595583302166_1627187154658231335_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2024/02/427024427_788595586635499_5165969232805479166_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2024/02/427035441_788595589968832_2578551150731894454_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2024/02/427107043_788595576635500_5045316802349707629_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2024/02/427949250_788595599968831_7242935759505771949_n.jpg)