8.3 C
Страдч
02.10.2022
Інформація

Будьте тверезі і чувайте! Увага, небезпека!

 

Увага небезпека !
Прочани і гості Святої Страдецької Гори,
НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОБДУРИТИ!

Тривалий час під маскою молитовної групи і ревних греко-католиків та ніби під патронатом оо. Василіан щодня близько 12 години на Хресну Дорогу до Страдча приходять «розкольники» і провокатори, які ані до оо. Василіан, ані до Української Греко-Католицької Церкви, ані до правдивих побожних молільників не мають жодного стосунку. Керує цією групою Михайло Заблоцький (називає себе братом Петром) – особа без певного роду занять, за якою стоять невідомі поки що сили. Перед їх розкольницькою і внутрішньо сектантською діяльністю вірних нашої Церкви офіційними декретами застерігав двічі Протоігумен ЧСВВ в Україні о. Пантелеймон Саламаха (декрети № 396 та 397/12 від 29.06.2012 і № 227/13 від 26.06.2013) та Митрополит Львівський Ігор Возняк (№ ЛВ 12/1382 від 17.10.2012). [З текстом документів можна ознайомитись в інтернеті на сайті парафії с. Страдч]. Цими документами керівництво Церкви попереджає вірних УГКЦ про антицерковний характер діяльності псевдомолитовної групи Заблоцького і застерігає перед участю у «молитовних практиках» групи, які насправді не є молитвами на прославу Господа, а членам групи забороняється будь-яким чином використовувати ім’я ІІІ Чину Святого Василія Великого чи іншим способом задекларовувати свою приналежність до Греко-Католицької Церкви.
УВАГА! група Заблоцького діє методами прихованої пропаганди, дуже подібними до методів секти Догнала і не виключено, що за двома угрупованнями стоїть один господар. Розпізнати страдецьких розкольників можна за наступними ознаками.
1. Неприхована агресія і напади на духовенство та ієрархію УГКЦ. [До речі, це є улюбленою методою більшості сект]. Відвертий непослух церковній владі. Повне ігнорування страдецького парохіяльного храму і його святинь: чудотворних ікон, мощей покровителя мирян блаженного Володимира Прийми, ікони з кров’ю блаженного священомученика о. Миколая Конрада).
2. Пропагування єретичних «вчень» і відвертих дурниць, які суперечать науці Католицької Церкви і здоровому глузду. Такі псевдонауки і «проповіді» подає світська особа Михайло Заблоцький, який не має на це ні благословення, ні дозволу церковної влади. [До відома вірних, науки і проповіді від імені Церкви мають право голосити священик, диякон або семінарист. Для світської особи-катехита такий дозвіл терміном на один рік надає правлячий єпископ Львівської Архиєпархії. При цьому така світська особа обов’язково повинна мати відповідне церковне посвідчення].
3. Практикування екзорцизму світською особою, в даному випадку особисто Михайлом Заблоцьким. Тут необхідно бути надзвичайно обережним і пам’ятати, що право читання молитов екзорцизму надається переважно ієромонахам (тобто монахам-священикам), рідше білому духовенству і тільки ЄПИСКОПОМ! Пам’ятайте: світська особа самовільно не має права здійснювати екзорцизм. Тим більше, що такі псевдоекзорцизми, які здійснюються всупереч літургійній і обрядовій практиці Церкви, свідчать, що людина може бути опанована лукавим і це може бути надзвичайно небезпечним для кожного, хто в цей момент знаходиться біля такої особи.
Тому ієрархія та духовенство УГКЦ застерігає усіх вірних, які зі щирими молитвами прибувають на Святу Страдецьку Гору:
НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ЗВЕСТИ ЛУКАВОМУ!
Будьте обережні і пильнуйте себе та близьких вам людей! Попереджайте про небезпеку родичів та знайомих, щоби не стати жертвою нечестивців, які мають щодо вас приховані і підступні наміри.

3chyn 33chyn 43chyn 53chyn 63chyn 73chyn 83chyn 93chyn 10

Схожі публікації

Привітання пароха о.Івана Колтуна

stradch

Як рятувати своїх рідних від алкоголю та наркотиків

stradch

Страдч Нерушима Стіна (газета березень)№104/2020

stradch
Завантаження ....