17.5 C
Страдч
14.06.2024
Інформація

Будьте тверезі і чувайте! Увага, небезпека!

 

Увага небезпека !
Прочани і гості Святої Страдецької Гори,
НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОБДУРИТИ!

Тривалий час під маскою молитовної групи і ревних греко-католиків та ніби під патронатом оо. Василіан щодня близько 12 години на Хресну Дорогу до Страдча приходять «розкольники» і провокатори, які ані до оо. Василіан, ані до Української Греко-Католицької Церкви, ані до правдивих побожних молільників не мають жодного стосунку. Керує цією групою Михайло Заблоцький (називає себе братом Петром) – особа без певного роду занять, за якою стоять невідомі поки що сили. Перед їх розкольницькою і внутрішньо сектантською діяльністю вірних нашої Церкви офіційними декретами застерігав двічі Протоігумен ЧСВВ в Україні о. Пантелеймон Саламаха (декрети № 396 та 397/12 від 29.06.2012 і № 227/13 від 26.06.2013) та Митрополит Львівський Ігор Возняк (№ ЛВ 12/1382 від 17.10.2012). [З текстом документів можна ознайомитись в інтернеті на сайті парафії с. Страдч]. Цими документами керівництво Церкви попереджає вірних УГКЦ про антицерковний характер діяльності псевдомолитовної групи Заблоцького і застерігає перед участю у «молитовних практиках» групи, які насправді не є молитвами на прославу Господа, а членам групи забороняється будь-яким чином використовувати ім’я ІІІ Чину Святого Василія Великого чи іншим способом задекларовувати свою приналежність до Греко-Католицької Церкви.
УВАГА! група Заблоцького діє методами прихованої пропаганди, дуже подібними до методів секти Догнала і не виключено, що за двома угрупованнями стоїть один господар. Розпізнати страдецьких розкольників можна за наступними ознаками.
1. Неприхована агресія і напади на духовенство та ієрархію УГКЦ. [До речі, це є улюбленою методою більшості сект]. Відвертий непослух церковній владі. Повне ігнорування страдецького парохіяльного храму і його святинь: чудотворних ікон, мощей покровителя мирян блаженного Володимира Прийми, ікони з кров’ю блаженного священомученика о. Миколая Конрада).
2. Пропагування єретичних «вчень» і відвертих дурниць, які суперечать науці Католицької Церкви і здоровому глузду. Такі псевдонауки і «проповіді» подає світська особа Михайло Заблоцький, який не має на це ні благословення, ні дозволу церковної влади. [До відома вірних, науки і проповіді від імені Церкви мають право голосити священик, диякон або семінарист. Для світської особи-катехита такий дозвіл терміном на один рік надає правлячий єпископ Львівської Архиєпархії. При цьому така світська особа обов’язково повинна мати відповідне церковне посвідчення].
3. Практикування екзорцизму світською особою, в даному випадку особисто Михайлом Заблоцьким. Тут необхідно бути надзвичайно обережним і пам’ятати, що право читання молитов екзорцизму надається переважно ієромонахам (тобто монахам-священикам), рідше білому духовенству і тільки ЄПИСКОПОМ! Пам’ятайте: світська особа самовільно не має права здійснювати екзорцизм. Тим більше, що такі псевдоекзорцизми, які здійснюються всупереч літургійній і обрядовій практиці Церкви, свідчать, що людина може бути опанована лукавим і це може бути надзвичайно небезпечним для кожного, хто в цей момент знаходиться біля такої особи.
Тому ієрархія та духовенство УГКЦ застерігає усіх вірних, які зі щирими молитвами прибувають на Святу Страдецьку Гору:
НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ЗВЕСТИ ЛУКАВОМУ!
Будьте обережні і пильнуйте себе та близьких вам людей! Попереджайте про небезпеку родичів та знайомих, щоби не стати жертвою нечестивців, які мають щодо вас приховані і підступні наміри.

3chyn 33chyn 43chyn 53chyn 63chyn 73chyn 83chyn 93chyn 10

Схожі публікації

Біографії о.д-ра Миколи Конрада і дяка Володимира Прийми

stradch

Як рятувати своїх рідних від алкоголю та наркотиків

stradch

Страдч Нерушима Стіна (газета листопад)№112/2020

stradch
Завантаження ....