14.3 C
Страдч
22.07.2024
Оголошення

В УГКЦ проголошено всецерковний день посту, молитви і милостині

 

24 лютого 2023 року в усіх єпархіях та екзархатах Української греко-католицької церкви в усьому світі буде проведено День посту, молитви та милостині. Таку ініціативу від імені Синоду Єпископів проголосив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

24 лютого о 12:00 за київським часом на «Живому телебаченні» розпочнеться 12-годинний молитовний марафон, який об’єднає у молитві вірних на всіх континентах. До посту немає окремих приписів — ідеться про обмеження і самодисципліну відповідно до можливостей кожного вірного, зазначають в УГКЦ. Саме цього дня виповниться рік від початку повномасштабної війни Росії проти України, тож Синод єпископів УГКЦ закликав провести його у пості, молитві й справах милосердя.

«Нехай цей день стане для нас нагодою комусь вчинити добро: сумного потішити, нагого одягнути, змерзлого зігріти, голодного нагодувати», — пояснив Блаженніший Святослав, говорячи про потребу не тільки постити та молитися, а й чинити милосердя. «У цьому часі жертвуймо свої духовні зусилля і наші молитви за перемогу українського народу в цій нерівній борні, а також за наше військо».

Схожі публікації

Розклад богослужінь у Страдчі на Страсний тиждень і свято Пасхи

stradch

Всеукраїнська Проща 26 червня

stradch

Поділись “сердечком доброти”

stradch
Завантаження ....