-3 C
Страдч
22.01.2022
  • Головна
  • Новини
  • У храмі Успення Пресвятої Богородиці 14 березня відбулась зустріч спільнот Матерів в молитві Львівської Архиєпархії УГКЦ. Яку провадив о.Микола Білецький-духівник спільноти у Львівській Архиєпархії УГКЦ
Новини

У храмі Успення Пресвятої Богородиці 14 березня відбулась зустріч спільнот Матерів в молитві Львівської Архиєпархії УГКЦ. Яку провадив о.Микола Білецький-духівник спільноти у Львівській Архиєпархії УГКЦ

У храмі Успення Пресвятої Богородиці 14 березня відбулась зустріч спільнот Матерів в молитві Львівської Архиєпархії УГКЦ. Зустріч розпочалась спільною Божественною Літургією,опісля відбулась конференція,яку провадив о.Микола Білецький-духівник спільноти у Львівській Архиєпархії УГКЦ,який наголосив на важливості усвідомлення місця жінки-матері вдома та у спільноті Церкви.
Із пастирським словом до учасниць конференції звернувся парох, о.Іван Колтун,який через духовну науку прагнув донести,яке важливе місце в житті кожного християнина повинна займати молитва. Про важливість спільної материнської молитви,духовної підтримки наголосила п.Леся Ряба-модератор спільноти Львівської Архиєпархії УГКЦ. Долучилась до виступу провідниця спільноти храму Успення Пресвятої Богородиці Ошовська Мар’яна,розповівши про діяльність та Божий провід у житті кожної членкині спільноти,а також, п. Леся, провідниця спільноти смт. Шкло, свідчила про Божий супровід в її житті та силу материнської молитви.
Спільна Літургія,хресна дорога,конференція,щирі молитви,свідчення матерів,духовний спів,позитивні емоції-так молитовно пройшла духовна зустріч на Страдецькій Горі!

Схожі публікації

Святкування Різдва Христового на парафії Успення пресвятої Богородиці с. Страдч

stradch

Запрошуєм волонтерівдо співпраці на прощу 26 червня 2020

stradch

Про Блаженного отця Миколу Конрада.

stradch
Завантаження ....