У 2009 р. Синод Єпископів УГКЦ в Україні вирішив відзначати в Українській Греко-Католицькій Церкві День пам’яті абортованих дітей другу суботу Великого Посту.
Сьогодні, 11 березня 2023 р. молитва за абортованих дітей відбулася у відпустовому місці у с. Страдч. Спільна молитва розпочалася о 10:00. Була звершена Божественна Літургія, яку очолив парох парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Страдч, отець Іван Колтун. Опісля була відслужена панахида і відтак помолилися “Хресну Дорогу ненародженої дитини”.
Після Хресної Дороги присутні молільники мали змогу почути особисте свідчення пана Івана, представника “Руху за життя” з м. Дрогобича, який в своєму слові озвучив кричущу статистику щодо кількості абортів в Україні та у світі.
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/03/331746492_885456585846523_8411085698250363844_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/03/331756007_972428110796399_3256233034984394233_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/03/331762775_909836936732634_4952218048296342017_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/03/331773151_228074366353592_8592808298476974793_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/03/331784412_1635663613544524_7577376300926726638_n.jpg)
![](http://stradch.com/wp-content/uploads/2023/03/331785482_901793820940482_8012166513808069869_n.jpg)
Дякуємо всім, хто долучився до молитви.