4.1 C
Страдч
24.10.2021
Головні новини

Свята Тайна ЄЛЕОПОМАЗАННЯ (Соборування)

Дорогі брати і сестри!
СВЯТА ТАЙНА ЄЛЕОПОМАЗАННЯ (СОБОРУВАННЯ ) 
У ЦЕРКВІ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У С. СТРАДЧ 2020р.Б.
Тут буде розклад  Соборування

Також просимо усіх, хто отримав ласку зцілення у Страдчі подати свідчення про отримані ласки.(E-mail: stradch@ukr.net ; тел. +38 067 752 57 72)

На парохії у Страдчі нерідко проводиться Чин Соборування. Варто нагадати, що Чин Соборування – це Таїнство, у котрім при помазанні тіла людини освяченим єлеєм призивається на хворого Божу Благодать, і проводиться воно кількома священиками, як правило, сімома. Його назва походить від практики звершення декількома священиками — “собором”. Традиційно беруть участь у цьому таїнстві декілька священиків, не обов’язково сім. Проте у виключних обставинах може бути і один священик. Для звершення таїнства використовується єлей – олія, за можливістю оливкова. Єлей — один з найдавніших релігійних символів.

Ще святі апостоли молились над недужими і помазували їх єлеєм. Апостол Яків каже: « Хворий якщо хто з вас, нехай покличе пресвітерів Церкви, і нехай помоляться над ним, помазавши в ім”я Господнє. І молитва віри зцілить недужого, і підніме його Господь; і якщо він зробив гріхи – простяться йому» (Якова, 14:15). Соборування уділяється важкохворим, але останнім часом соборують і людей, які не мають очевидних недуг. Це практикується з тієї причини, що усі люди «хворі гріхом».

Під час його здійснення читають сім частин з Апостола та Євангелії, сім молитов на оздоровлення душі та тіла, у яких говориться про покаяння та про необхідність уповати на Боже Милосердя.

Схожі публікації

Моя цеголка на будову Дому Паломника у с.Страдч

stradch

Страдецький повний відпуст

stradch

Всеукраїнська проща до Страдча

stradch
Завантаження ....