IMG 0631
Дорогі вірні!

Запрошуємо Вас до Страдча на молитовне чування з 31 грудня на перше січня, щоб спільно подякувати Господові за ще один прожитий рік. Це чудова нагода провести останні хвилини Старого року та вступити у Новий не з захмелілою головою, а з Божою Благодаттю.

Кожен, хто забажає, зможе приступити до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії, взяти участь у Вечірньому Богослужінні, Святій Літургії та Хресній Дорозі.

Проведімо цей час у молитовній вдячності Господу за прожиті роки. Не опустімо нагоди розпочати Новий рік у молитві, попросити у Бога помочі та отримати благословення Церкви для себе і тих, кого любимо.

Чування розпочнеться о 22.00 год. Вечірнім богослужінням, опісля будуть прочитані молитви на оздоровлення. О дванадцятій годині ввійдемо у Новий 2017 рік з Божественною Літургією. Але на цьому святкування не закінчиться - воно продовжуватиметься на церковному подвір’ї, де кожен зможе у тверезому товаристві зігрітися кавою та чаєм, почастуватися солодощами. А головне – сказати теплі слова надії своїм співбратам, висловити щирі побажання та думки, відчути радість від спілкування у християнському товаристві.

Матінка Божа Нерушима Стіна скликає нас на молитву 31 грудня на Гору Блаженств у Страдчі!

Поділіться, будь ласка, прочитаним зі своїми друзями та знайомими.