IMG 5267

Субота 3 жовтня 2015 року стала пам’ятною для діточок нашої парафії, адже вони вперше переступили поріг нового класу, де будуть проходити катехитичні уроки протягом усього навчального року. Великою радістю є для нас навіть ця невеличка кімната, бо минулі навчальні роки ми займалися в церкві на хорах, на вулиці, в захристії або по домівках.

Цьогоріч маємо де зустрічатися на наші спільні заняття з катехизації, де проводити репетиції, святкувати різні свята. Початок нашого навчання і перший урок, наше маленьке новосілля ми спільно з дітворою відзначили невеличким частуванням свіжоспеченим яблучним пирогом та різними солодощами з соком.

Отримавши домашнє завдання, спільно помолившись в колі і пустивши іскру любові наші діточки швидко побігли додому з великими емоціями і задоволенням!

Наші заняття з катехизації відбуватимуться щосуботи о 14 годині в приміщенні катехитичного класу (поруч церковної крамниці).
ЗАПРОШУЄМО УСІХ ДІТОЧОК, ЯКІ БАЖАЮТЬ ЦЬОГО РОКУ ПРИСТУПИТИ ДО ПЕРШОЇ СПОВІДІ І УРОЧИСТОГО СВЯТОГО ПРИЧАСТЯ ВІДВІДУВАТИ УРОКИ КАТЕХИЗАЦІЇ.