12366389 991418987596289 6961977926715862677 n

Згідно з Буллою «Misericordiae vultus» («Обличчя милосердя») Святішого Отця Папи Франциска, Митрополит Львівський Ігор доручив відкрити «Двері Божого милосердя» в таких храмах Львівської архиєпархії УГКЦ: Архикатедральний собор Святого Юра, Гарнізонний храм Святих апостолів Петра і Павла (м. Львів), храм Успіння Пресвятої Богородиці (с. Страдч), храм Святого Миколая (смт Глиняни), храм Собору Пресвятої Богородиці (с. Прилбичі).

В неділю, 13 грудня, в храмі Успення Пресвятої Богородиці с. Страдч був звершений молебень з нагоди відкриття Ювілейного року Божого милосердя і було відкрито «Двері Божого Милосердя». Богослужіння очолив парох храму о. Іван Колтун. Паломники, які прибігають за поміччю до Матері Божої у Страдчі, матимуть змогу переступити поріг «Дверей Божого Милосердя» та отримати відпуст, зазначений у Буллі «Misericordiae vultus».

«Ми сьогодні урочисто разом із Вселенською Церквою розпочали Рік Божого милосердя, - святий рік, який в усьому світі проголосив Папа Франциск. Дивлячись, як сьогодні люди потребують Божого милосердя, як сьогодні людство зранене, скільки неспокою і війни у світі, досвід власної сили починає перетворюватися на досвід безсилля людського роду. І дивлячись на страждання у цілому світі, Святіший Отець закликав на Землю Боже милосердя для всіх нас», – наголосив Глава Церкви Блаженніший Святослав.