142642325555057dd72b312 800x600

Чотирнадцятого березня, в суботу, у Страдчі відбувся Чин Соборування. Кожен прибув сюди у духовній та фізичній потребі, кожен у міру своєї духовної досконалості відкрив серце, але, без сумніву, усіх привела надія і уповання на Господа, віра у те, що Він  - єдиний цілитель і порадник у наших терпіннях і негараздах, бо «…не вдалися до чужого бога».

 Власне,  Соборування розпочалося після Літургії. Під час його здійснення було сім читань з Апостола та Євангелії, сім молитов на оздоровлення душі та тіла, у яких говориться про покаяння та про необхідність уповати на Боже Милосердя.

Отець Іван Колтун, настоятель храму Успіння пресвятої Богородиці, наголосив, що Чин Соборування має особливу вартість для людських душ та тіл. Він закликав молитися з вірою за своє одужання, але просити Бога, перш за все, щоб здійснилася Його воля щодо нас: «Якщо Господь захоче людину зцілити, то Він вчинить це чудо. Якщо ж зцілення буде перешкодою до спасіння душі, то ми повинні змиритися з Його волею і гідно зносити терпіння. Кожен дотик Божий – оздоровлення чи немочі – маємо переживати на славу Божу! Недуга може бути і для духовної користі християнина». А також отець закликав до прощення та покаяння, які є першим кроком на шляху до Бога.

+Фотоальбом