142034764454a8c8fc87e6b 960x720

У часі передсвяття римо-католицького Різдва отець Іван Колтун і сестра Михаїла (згромадження Дочок Матері Божої Неустанної Помочі) у складі паломницької групи центру « Рафаїл» відвідали християнські святині у Польщі. 

Першого дня вірні прибули До Ченстохови, молилися  до чудотворної ікони Ченстоховської Богородиці, послухали розповідь про її історію, взяли участь у Святій Літургії, яку відслужили отці Іван Колтун та Володимир Ждан. Після Служби Божої прочани  перейшли молитовно Хресну Дорогу; на стаціях отці виголошували короткі проповіді. Опісля відвідали Кальварію Зебжидовську і відправилися до Кракова на Святу Вечерю.

Наступного дня місто відкрило гостям красу своїх костелів та панорам. Паломники побували у сестер Фаустинок і взяли участь у Службі Божій. А також мали нагоду послухати розповідь про святу Фаустину, візіонерку Божого Милосердя (була канонізована 30 квітня 2000 р.), відвідати її мощі. Неподалік монастиря сестер будується релігійний католицький комплекс на честь Івана Павла ІІ. Іконопис новозбудованого костелу поєднує східний і західний стилі.

Перед Різдвом святині не надто відвідували паломники, там панували тиша і спокій, а це сприяло внутрішнім розважанням і молитві.

Такий позитивний вплив від поїздки відчула сестра Михаїла , а її враження записала Леся Коваль.

+ Фотоальбом