37732345 10209733899344538 8647051373499645952 n

«Ти священик навіки…» Євр.5,
   

   Вражені сумною звісткою... Відійшов у вічність, дорогий серцю кожного,наш парох, 1994-2003 рр. отець Євген Бойко. Отець пробув на нашій парафії близько 9 років. Згадуємо його першу Службу в нашому храмі, де він роздавав вервиці діточкам,першу зустріч з громадою...Отець Євген просив людей: «Якщо щось робитиму не так, щоб ви мені допомагали», адже старався прислухатися до думки парафіян. Найбільш бажаною і солодкою мрією о. Євгена був ремонт храму та іконостасу, а також відновлення дерев’яних хрестів по Страдецькій хресній дорозі,встановлення місійного дерев’яного хреста на церковному подвір’ї. І з Божої ласки ця мрія здійснилась ,ставши вінцем Його священичого служіння. Час, коли здійснювався ремонт, був важкий. Деколи люди відкладали останні копійки,щоб дати на будівництво храму. Служіння отця Євгена є гарним прикладом доброго пастиря , який всією душею вболівав за свою Церкву, за вірних. Його проповіді, духовні науки завжди були глибокими і змістовними, линули в глибини сердець вірних, і змушували осмислювати зміст життя, додавали нових сил до оновлення духовного життя, відкривали повноту Божої любові.
   Спочилий у Бозі отець Євген був для нас дійсно люблячим батьком. Бо неодноразово всім нам доводилося звертатися за порадою і він завжди з любов’ю приймав кожного, підказував, та радив. У його словах звучала любов. Для нас парафіян це був євангельський образ доброго Пастиря, який кладе душу за своїх овець. Це був священик, у спілкуванні з яким не відчувалося бар’єру. До нього зверталися люди з усіма життєвими проблемами та питанням, просили молитов. Поряд з добротою та безмежною любов’ю він був дуже ревним служителем Престолу Божого, сумлінно виконував свої священичі обов’язки.
   Перестало битися серце нашого дорогого отця 23 липня 2018 року. Тож, нехай вдячністю за жертвенну душпастирську працю отця Євгена буде наша молитовна пам'ять. І нехай ця пам'ять буде світлою, постійною і незмінною, так як незмінним у природі є прихід весни. Це втрата для нас, але будемо втішати себе, що це – і велике надбання, адже будемо мати надію, що в лиці спочилого ієрея ми отримали ще одного заступника та молільника за нашу парафію перед Престолом Господнім.

Нехай Господь упокоїть його в Царстві Небесному! Вічна пам’ять отцю Євгену!