file 1

 

Святий Миколай, ти до нас завітай…

 

„ Величаємо тебе, святителю отче Миколаю,
 шануємо святу пам’ять твою:
бо ти молиш за нас Христа Бога нашого”.

Ніч з 18 на 19 грудня, чекає кожен, особливо наймолодший, бо саме в цю ніч відбувається чудо, на землю з ангелами спускається святий Миколай, щоб обрадувати усіх, хто протягом року був чемний. Вже традиційно у нашому храмі 18 грудня служилася передсвяткова Вечірня з Литією, яку молився парох храму о.Іван, а сам храм поступово наповнювався дітлахами та їх батьками. Після Вечірні всі присутні у храмі затаїлися в очікуванні приходу Чудотворця Миколая. На прохання дітей, до храму завітав і сам святий Миколай, який, вслухаючись у талановитість кожної окремої дитини, був вражений їхніми здібностями. Діти нашої катехитичної школи розділились на дві групи, кожна з груп ставила коротенький виступ до св. Миколая, наші найменші дітки були ангелятами, а вже старші показали Святому Миколаю і усім присутнім Різдвяний вертеп. Діти з радістю зверталися до святого, просячи не тільки для себе, але і для своїх рідних подарунків. Найперше міцного здоров’я для своїх сімей, миру та спокою для країни, і небесного заступництва від святого угодника Миколая.

Під час виступу діти розповідали вірші, співали пісеньки, колядки. А на завершення вистави Святий Миколай не розчарував дітлахів: кожен отримав пакет із солодощами, а також усіх дорослих не обділив Миколай своєю гостинністю.

Настоятель храму, отець Іван подякував Святому, що як і кожного року незабув завітати до нашого храму, а також усім присутнім, зокрема діточкам, які так святково і тепло зустріли Святого Миколая, на завершення побажав, щоб святий Миколай завітавши в кожну оселю приніс ті духовні дари хто, які потребує. Дивлячись на життя святителя Миколая і беручи приклад ми укріплювалися у вірі, творили безкорисливо добрі діла та перебували у молитві.

На прощання Миколай пообіцяв дітлахам завітати і в наступному році. Цей чудовий зимовий день, як для діточок так і для доросли запам’ятався радісними і чудовими емоціями. В святковому та молитовному настрої учасники свята та усі присутні покидали святий храм, дякуючи Богові за Його дари.

Підготувала:Марта Гусак