IMG 3201

 

Соборування у Страдчі

У суботу, дев’ятого квітня, у Страдчі було особливо людно:близько двох тисяч людей взяли участь у Чині соборування. Кожен прибув сюди у духовній та фізичній потребі, кожен у міру своєї духовної досконалості відкрив серце, але, без сумніву, усіх привела надія і уповання на Господа, віра у те, що Він - єдиний цілитель і порадник у наших терпіннях і негараздах, бо «…не вдалися до чужого бога».

Власне Соборування розпочалося після Літургії. Під час його здійснення було сім читань з Апостола та Євангелії, сім молитов на оздоровлення душі та тіла, у яких говориться про покаяння та про необхідність уповати на Боже Милосердя.

Чин Соборування має особливу вартість для людських душ та тіл. Ми повинні молитися з вірою за своє одужання, але маємо просити Бога, перш за все, щоб здійснилася Його воля щодо нас. Якщо Господь захоче людину зцілити, то Він вчинить це чудо. Якщо ж зцілення буде перешкодою до спасіння душі, то ми повинні змиритися з Його волею і гідно зносити терпіння. Кожен дотик Божий – оздоровлення чи немочі – маємо переживати на славу Божу!

Хай Господь - цілитель душ та тіл - вислухає молитви і помилує кожного через Його невичерпне Милосердя.

IMG 3181

Фотоальбом