142281275554ce6653a0056 800x600
Швидко минає час, і  різдвяна коляда незабаром перестане звучати по наших храмах та оселях. На парохії Успення Пресвятої Богородиці у Страдчі за ініціативи пароха Івана Колтуна у неділю, першого лютого, відбулося свято « Прощання з колядою». Не було помпезності на цьому святі, не було хизування вмінням і талантом , але господарі й гості щиро колядували, славлячи  народження Божого Дитяти. 
Першими виступили діти, учасники парохіяльного вертепу, з якими працювала Марта Гусак. Вони зворушили присутніх своєю щирістю та відвертістю. Із задоволенням ми слухали чудовий спів у виконанні  хорового колективу церкви Успення під керівництвом Оксани Гриньків, особливо колядки патріотичного змісту. Майстерно, з енергійністю виконав свій репертуар і парохіяльний колектив, який очолює Андрій Голодрига. Та особливо розчулив присутніх спів уже доволі немолодого дяка Анни Дудзяної. Вона виконала колоритні гуцульські колядки свого рідного краю. Особливо приємно, що до нас завітали сусіди – церковні хористи зі села Поріччя. Ми вдячні їм за те, що відгукнулися на запрошення  та за гарний спів. Вони потішили слухачів оригінальними колядками про рідний край. 
Дякуємо усім, хто пожертвував своїм часом та був присутній на святі: і глядачам, і співакам. 
Але пам’ ятаймо, що Різдво Ісуса не минає з колядками та щедрівками. Кожен з нас завжди має можливість дати  Йому місце для народження у своєму серці.
  «Різдво є кожного разу, коли ти посміхаєшся твоєму братові та простягаєш йому руку.
Різдво є кожного разу, коли ти мовчатимеш, щоб вислуховувати іншого.
Різдво є кожного разу, коли ти не приймаєш тих принципів, що залишають пригнічених на узбіччі суспільства.
Різдво є кожного разу, коли ти розділяєш надію з тими, хто зневірюється у фізичній та духовній убогості.
Різдво є кожного разу, коли ти покірно визнаєш свої обмеження та  слабкості.
Різдво є кожного разу, коли ти дозволяєш Господові знову народитися, щоб дарувати Його іншим» (св.. Мати Тереза з Калькутти)

Леся Коваль

+1 відео

+2 відео youtu.be/onlyuu4eQSQ

+3 відео youtu.be/suGZ5s73fxE

+4 відео youtu.be/wSze3dD1Amc

+5 відео youtu.be/_uv6yIWX-2I

 

+фотоальбом