2014 10 1513 жовтня 2014 року у Навечірʼя празничного свята Покров Пресвятої Богородиці, під час Великої Вечірні, дві сестри Тереса Данилевич і Міріам Українець склали свої перші обіцянки перед Богом у Товаристві спільного життя «Дочки Матері Божої Неустанної Помочі». Обітниці прийняв Високопреосвященніший владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський, у храмі свв.. Апостолів Петра і Павла в м. Новояворівськ Яворівського району Львівської області.

Митрополит Ігор звернувся із пастирським словом до вірних і привітанням до сестер. Подякував вірним парафії свв.. Апп. Петра і Павла, що так чисельно прийшли на молитву, щоб звеличити свято Покров Пресвятої Богородиці. Також Митрополит звернувся до вірних, щоби молились за сестер, які склали обітниці: «Вони моляться за вас, а ви моліться за них, щоби витривали у своїх обітницях. Люди думають, що стати монахинею – це людина сама собі вибирає цей стан. Насправді – це Господь вибирає. Це Він кличе, кого хоче.» Ще  Митрополит Ігор у своєму пастирському слові до сестер просив, щоби молились за людей, за Україну в цей нелегкий для нас всіх час.

На завершення святкування Митрополит Ігор благословив всіх вірних.Сестри Товариства спільного життя «Дочки Матері Божої Неустанної Помочі»

 

Фото дивитися ТУТ