142013388454a585fc560e3 800x600

Новорічна ніч,  проведена   у  фешенебельному ресторані, на вишуканому курорті чи у  звичайній  хаті серед розваг, застілля і веселощів  залишає  після себе  лише похмілля і  спорожнілий гаманець.  Зовсім інші відчуття переживає людина,  коли вона проведе цей час з Богом на подячній молитві у храмі.

Доброю традицією стало на парохії у Страдчі  зустрічати Новий рік великою християнською родиною, незважаючи на погоду. Гадалося, що наші прочани цього року злякаються морозу, не покинуть своїх теплих осель і ніжитимуться вдома. Але не  лише мені, як виявилось,   приємніше і веселіше було провести час на морозі і слухати Божественну Літургію, ніж «грітися» вдома коньяком. Кожен з нас  має  шанс задуматись над своїм минулим, над помилками і досягненнями, перепросити Господа і подякувати Йому. На цій святій Страдецькій горі Господь об'єднав нас у молитві за Батьківщину, за тих, хто під кулями  береже наш спокійний сон, за полонених і полеглих Героїв, за цілий світ.  

Прибуло не лише багато вірних, а й багато священиків. Тому усі, хто лише бажав,   могли приступити до святої Сповіді та Причастя. Як завжди, вкінці рушив молитовний похід Хресною Дорогою.

Когось уже не буде в цьому році, а комусь Господь знову продовжує вік, щоб  змінюватися на краще  і робити добро.  Тож змінюймо світ своїми добрими вчинками! Просимо Бога, щоб знову через рік подарував нам таку чудову молитовну зустріч у Страдчі. З Новим роком, українці!

Фотоальбом переглянути ТУТ