142071163154ae56cfeed90 800x591

Маріуполь.


Різдво Христове у наших рідних захисників у зоні АТО.

Хочемо скласти щиру подяк нашим парафіянам і прочанам с.Страдч, с.Оброшино на чолі з о.Михайлом Стахнівим,та селам Самбірщини за вареники, пампушки і багато смаколиків для наших військових. Було відправлено  чотири буси з гуманітаркою. Особлива подяка нашим волонтерам і організаторам: Михайлу Радіховському, Василю Заячківському, Ігору Лосику, Наталі Колодій, Андрію Буюклі, Юрі Камінському Юрію Бойко та нашому дорогому отцю Івану Колтуну який був ініціатором цього паломництва.

Та найбільший уклін нашим відважним захисникам і воїнам, Командирові Роману Бойко і його помічнику Олександру Сотнікову та їх Батальйону Зведений Загін міста Львів, Інжинерно Будівельному батальйону, Третій окремий танковий батальйон "Звіробій", Мостиський Прикордонний Загін та батальйон Свята Марія. Хлопці, цілуємо ваші руки і щиро дякуємо за вашу жертвенність, ви своїм перебуванням на передовій, уподібнилися до маленького Ісус, якому небуло місця в заїзді.  

Христос народився у стайні на сіні і ваш побут це маленький вертеп, навколо якого точиться війна. Сили Вам, повертайтеся усі живими і здоровими.

Христос Раждається! Слава Україні!