IMG 1082ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

Щороку в холодну зимову пору ми вітаємось цим християнським привітом, в якому так виразно вчуваються нотки радості, весни і тепла, воскресіння і сповнення наших приспаних морозом надій.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ і веселиться нині Йосиф і Марія, а з ними уся вселенна, веселиться кожен край і нарід, кожне місто і село, а разом з усім Божим людом і свята Страдецька гора.

Нині із цього благословенного Богом місця нашою радістю ми хочемо поділитись з усіма, хто своїми ногами чи бодай подумки долав схили Страдецької Хресної Дороги, хто безпосередньо у страдецькому храмі Успення чи, бодай, згадуючи про Страдецьку Богородицю, складав до стіп Пречистої, Господа нашого Ісуса Христа та блаженних Миколи Конрада й дяка Володимира Прийми свої палкі молитви, хто добрим словом чи справою, власною працею чи щирими пожертвами прислужився до піднесення, розбудови і прослави в Україні та далеко поза її межами цього святого відпустового місця. Ми вітаємо вас, молільники і доброчинці, ктитори і жертводавці, люди доброї волі і лагідного серця, усіх, кого об'єднала ця свята місцина і, як Христос завжди вітав своїх учнів, говоримо і зичимо: «МИР ВАМ»! Хай мир і спокій навічно перебувають у ваших домівках і родинах, в місцях вашої праці чи подорожі, оселяться у ваших душах. А ми щодня на святій Страдецькій горі молитимемось за вас і благатимемо Господа про повсякчасну Його присутність у вашому житті.

Ще і ще раз кажемо: «мир вам», і молимось про «мир на вас» від рожденного Христа і Його Пресвятої Родини. Втішайтесь Божим миром і Божою ласкою, наповнюйтесь ними і даруйте їх кожному, хто тільки зустрінеться на вашому шляху. Хай мир Божий освячує наші душі, наші родини, неньку-Україну і всю вселенну.

МИР ВАМ!
ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!
СЛАВІМО ЙОГО!