DSC2984 копия cr

Дорогі вірні у Христі 

Нагадуємо Вам, що 28 серпня у Страдчі ми, як і кожного року, святкуватимемо храмовий празник Успення Пресвятої Богородиці. Взявши участь у Божественній Літургії, приступивши до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії, маємо нагоду отримати Повний Відпуст (ч.4142/ 36), наданий Папою Пієм ХІ у 1936 році і поновлений Римським Архиєреєм у 2014році.

На цій молитовній прощі маємо можливість отримати Благословення Боже та допомогу Пречистої Діви Марії для себе і для тих, кому випрошуємо ласки у Господа.

Під час прощі у Страдчі на храмовий празник Успення Пресвятої Богородиці уночі з 27 на 28 серпня проводитиметься Чин Соборування.

Таїнство зцілення душі й тіла — такими словами можна передати сутність цього таїнства, назва якого пішла від практики його звершення декількома священиками — “собором”. Традиційно відправляють це таїнство декілька священиків, не обов’язково сім. Проте у виключних обставинах може відправити і один священик.
Для звершення таїнства використовується єлей (олія, за можливістю — оливкова). Єлей — один з найдавніших релігійних символів.

Ще святі апостоли помазували єлеєм хворих, молячись про їхнє зцілення. Про це пише апостол Яків: Хворий якщо хто з вас, нехай покличе пресвітерів Церкви, і нехай помоляться над ним, помазав єлеєм в ім’я Господнє. І молитва віри зцілить недужого, і підніме його Господь; і якщо він зробив гріхи - простяться йому (Якова 14:15). З цього розуміємо, що вже в апостольські часи була практика помазування хворих єлеєм, проте важливо зазначити, що зцілююча сила приписується не самій олії, а “молитві віри”. Наслідком цієї священодії, за словами апостола, є зцілення тіла й прощення гріхів.

Соборування не гарантує зцілення. Все залежить виключно від волі Божої, і ми не спроможні змусити Його зробити так, як вважаємо за потрібне. Останнім часом розповсюдилась практика соборування людей, які не мають очевидних хвороб. Робиться це на тій підставі, що усі ми “хворі гріхом”. Здорові люди теж можуть, але не обов’язково, приймати таїнство Соборування. Якщо людина є умовно здоровою, то не слід цього робити частіше, як один раз у році. Хворих же можна соборувати частіше.
Перед Соборуванням бажано висповідатися і запричащатися.
Хай Господь почує кожного і уділить ласки завдяки Своєму безмежному милосердю!

Розклад Богослужінь на храмовий празник Успення   Пресвятої Богородиці:2015

 27 серпня, четвер:

-20.00 - Сповідь;

-21.00  - Велика Вечірня з литією;

-22.00  -Чин Соборування(молитви над хворими, Тайна Єлеопомазання);

-24.00  - Свята Літургія;

-02.00  -Хресна Дорога;

-04.00 - Молебень до Богородиці.

28 серпня, пятниця:

-09.00   - Утреня;

-10.00 - Велике Водосвяття;

-11.00 - празнична Свята Літургія (Великий Повний Відпуст);

 - після Літургії - Хресна Дорога.

Відпуст с.Страдч Храмовий Празник Успення Пресвятої Богородиці 28 серпня

Плідної Вам молитви!