IMG 2073 cr копия

 

Звертаємося до Вас словами подяки за допомогу в організації та проведенні Всеукраїнської прощі у Страдчі 26 червня 2015 р.

Навіть найменша офіра кожного з Вас – матеріальна, духовна чи організаційна – це посильний вклад у розвиток Христової Церкви, духовне піднесення нації, а відтак – у зміцнення нашої Батьківщини.

Насамперед дякуємо Богові за те, що привів сюди кожного з нас для своєї місії і дозволив бути учасником Архиєрейської Служи Божої. Дякуємо предстоятелеві нашої Церкви Блаженнішому Святославу за те, що вже не один рік поспіль молиться разом з нами на прощі у День Мирянина, а також за молитовну присутність Митрополиту Львівському Ігорю та помічнику-єпископу Львівської архиєпархії Венедикту. Приємно, що завітав до нас на молитву посол Канади в Україні.

Щира подяка єпископам, отцям, монашеству: тим, які співслужили на Божественній Літургії і тим, які сумлінно здійснювали святу Тайну Сповіді. Слова вдячності заслуговують і парохіяльні отці, брати-семінаристи, сестри-монахині, парохіяни.

Дякуємо голові РДА Гнипу О.П. та його підлеглим, працівникам ДАІ та міліції , волонтерам, охоронцям – хто пильнував та забезпечував правопорядок. Не оминути добрим словом і тих добродіїв, які офірували оренду сцени, телебана, дизайн, озвучення, що створювало естетичні та комфортні умови для молитви, а також хорові, що прикрашав своїм співом Архиєрейську Літургію. Дякуємо усім, чия праця з певних причин залишилася непоміченою для людського ока. Без вкладу кожного з вас не вдалося б організувати та провести наше спільне святкування.

Усіх Вас та Ваші родини, поки існуватиме Страдецька церква, згадуватимуть отці на святій Літургії як доброчинців і титарів храму цього. Молимося, щоб милосердний Господь щедро винагородив Вас за розуміння й допомогу. Хай не зміліє рука жертводавця!

О. Іван Колтун, парох церкви Успення Пресвятої Богородиці с. Страдч