Фото0647

 

Розпочали ми спільною молитвою за гарну дорогу і вдалий відпочинок. Під час поїздки першою ми відвідали церкву Воскресіння (вул. Городоцька 319 а), де ми мали змогу послухати коротеньку розповідь сотрудника храму о. Івана про церкву, про школу катехитичну, про спільноти, які є при церкві, подивилися на велику баптистерію де освячують воду, а також всі отримали благословення і доторкнутись до мощів блаженного о. Миколи Цегельського і отримати пам’ятний образок. Наступною наша зупинка була в храмі Ольги і Єлизавети (пл. Кропивницького 1), де діти фотографували, роздивлялися все що їх цікавило і найголовніше, що ми змогли піднятися на дзвіницю, яка є відкритою для всіх бажаючих. Довго ми піднімалися, втомилися, але побачили з висоти дуже багато цікавого, що є у нашому місті. Було відчуття голово кружіння, паніка в дітей, але всі із задоволенням, сміхом, шумом оглянули прекрасний краєвид Львова. З великими емоціями ми спускалися до низу….

Рушивши дорогами міста, ми зупинилися в церкві Махайла, де ми просто сівши на лавочки трошки відпочили від сонця, оглянули все що було навколо, помолились і помандрували в храм Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор) де ми розглянули позолочені статуї, які високо в горі на стінах стояли немов би живі. Зробивши декілька пам’ятних фото ми вирушили на обідній перекус до гіпермаркету на околиці Львова. Спільно помолившись ми приступили до святкової трапези, де вдосхочу поїли і просто гарно відпочили…Але справжнім відпочинком для малечі, після смачного обіду, був розважальний майданчик, а саме батут, качелі, гірки, а щоб трошки охолодитися поїли холодного морозива. Час для відпочинку закінчився і настала мить, яку діти не люблять – це повернення додому, але втома допомогла нам разом чемно та гарно сісти в машину і рушити в напрямку Страдча…

Хочемо висловити велику подякувати пароху о.Івану Колтуну за те, що допоміг нам в організації цієї поїздки, за надану машину і фінансову допомогу, за те, що зробив нашу поїздку цікавою своєю присутністі. Нехай отче Всевишній за всі ваші добрі справи для нас, винагородить Вас великими, великими ласками і дарами, а ми молимось за Ваше здоров’я. Дякуємо нашому шоферу – о. Миколі Проціву, що показав нам все найцікавіше нашого міста.

Фотоальбом поїздки