Дорогі брати і сестри!

2014 12 rozpysНа цих фото зображено чудовий розпис церкви Успення Богородиці у Страдчі. Цей добрий задум здійснюється завдяки Вашій жертовності.  Заносимо сьогодні слова подяки кожному за духовну та фінансову підтримку і надіємося, що за Вашого сприяння зможемо завершити  процес розпису, який потягає чималі матеріальні витрати.

Святий Іван Золотоустий закликає: « Нехай у вашому домі зберігається не золото, а те, що дорожче від усіх багатств  - милосердя і чоловіколюбність… Нехай небо, а не скриня та дім зберігають твоє золото… Навіщо нам занедбувати себе, усі свої турботи скеровувати на те, чого ми , відходячи звідси, не зможемо взяти з собою, тим часом як є нагода збагатити себе так, що не тільки тут, а й там виявимося заможнішими від усіх?»

 Ваші добрі діла найкраще оцінить лише Господь. Хай Ваші небесні скрині наповнюються нетлінними скарбами, а добрий Батько хай щедро винагородить кожного з Вас здоров”ям, достатком, гармонією душ і тіл, благословить Ваші родини та майбутні покоління!Релігійна громада УГКЦ парафії Успення Пресвятої Богородиці у с.Страдч
Код ЄДРПОУ: 26485147
Реквізити:
Найменування банку: Філія Львівське ОУ АТ "Ощадбанк"
Розрахунковий рахунок : 26009300164700
МФО: 325796
Адреса банку м. Львів ,вул.Січових Стрільців 9


Для переказу вказувати -  добровільна пожертва 
Прохання при переведенні грошей вказувати Ваше імя і прізвище ,щоб отці у Страдчі могли молитись за Вас і Вашу родину .
 Адміністрація храму Успення Пресвятої Богородиці с.Страдч

 

Фото переглянути