15

Будівництво будинка Паломника у Страдчі

Страдч – молитовний куточок, куди приїжджають дуже багато людей. З Божого благословення у 2016 році ми розпочали будівництво відпустового центру, який надасть можливість створити кращі умови для паломників.

Також у цьому центрі будуть кімнати, де наші паломники зможуть тимчасово зупинитися… Особливу увагу плануємо приділити створенню належних умов для осіб з особливими потребами.
На даний час затверджено проект, підведено комунікації та зведено каркас будівлі. Попереду ще великий обсяг робіт. Оскільки зведення такого об’єкту вимагає значних коштів, потребуємо благочинної фінансової допомоги.

З цією метою у Храмі Успення Пресвятої Богородиці с.Страдч розпочато акцію «Цеголка». Придбавши нашу «Цеголку», Ви вносите свою лепту не лише у спорудження дому для паломників, а й стаєте причетним до поширення Божого Слова на землі та утвердження Христової Церкви. Бог бачить і винагороджує кожен акт людського милосердя… «Воздавай Всевишньому згідно з його даром - щедро за твоїми власними статками; Господь бо тобі відплатить, поверне тобі всемеро». (Сирах 35, 9-10)

Нехай Господь винагородить сторицею кожного жертводавця!

Переглянути фотоальбом будинка Паломника 2018

Реквізити для благодійних внесків
РО МІСІЯ ВЦ СТРАДЕЦЬКА ГОРА ЛА УГКЦ
ЄДРПОУ/ДРФО 39900575,ПАТ КБ
"ПРИВАТБАНК"(код ЄДРПОУ 14360570,код
банку 325321) No 26009053701352,валюта
UAH(Українська гривня)
Для переказу вказувати - добровільна пожертва
Прохання при переведенні грошей вказувати Ваше імя і прізвище, щоб отці у Страдчі могли молитись за Вас і Вашу родину.

Адреса:
тел.: +380 67 752 57 72, www.stradch.com,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., fb.com\Stradch.UGCC,
81076, Львівська область, Яворівський район, с.Страдч,
Храм Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ