1

 

Хресна дорога, що у селі Страдч на Львівщині - відоме паломницьке місце далеко поза межами України. 
Тисячі паломників щороку приїжджають сюди і тому виникла ініціатива побудувати тут паломницький центр. 
Впевнений, що ініціатива, підтримана мною та моєю компанією знайде відгук і у Ваших серцях! Покладіть свою цеголку у паломницький центр с.Страдч!

Друзі, хочу поділитися із Вами своїми думками та майбутніми планами щодо участі в дуже важливому проекті «Місія Страдч», який передбачає духовну, доброчинну та громадську активність. Зараз на території Страдецької Гори, яка знаходиться у межах природно-заповідного парку Розточчя, ведеться будівництво багатофункціональної споруди для задоволення потреб усіх відвідувачів, які щороку масово прибувають на Страдецьку Гору. Особливо важливо, що у цьому будинку буде можливість переночувати для гостів із далеку та людей із обмеженими можливлстями, приймати групи молоді та проводити зібрання. В тому числі у межах цієї споруди будуть відведенні спеціальні приміщення для громадської ініціативи ГО «Нові можливості ХХI» із комп’ютерним класом, тренажерним залом тощо. Слід відзначити, що наразі будівництво ведеться за графіком, однак є великий ризик щодо його тимчасового призупинення, і все через банальну проблему – брак коштів. 

Звертаюсь до Вас із проханням долучитися до цієї особливо важливої ініціативи на волонтерських засадах. Cьогодні ми дуже потребуємо допомоги активних, відповідальних і цілеспрямованих громадян, які б долучилися та допомогли у поширенні інформації про будівництво Страдецького відпустового центру, а також пошуку спонсорів для закупівлі будівельних матеріалів, необхідного обладнання та оплати вартості будівельних робіт.

На жаль сьогодні, усі ми спостерігаємо, що економічна ситуація в країні бажає кращого, а війна забирає багато ресурсів і коштів, однак вірю, що разом ми зможемо здійснити задуманий проект, доповнити та збагатити його. Паломницький центр у с.Страдч на думку багатьох авторитетних людей дуже потрібен нашому суспільству.
Щиро заохочую Вас долучитися до розбудови Страдецького відпустового центру!


З найкращими побажаннями 
Володимир Грица
співзасновник ГО «Нові можливості ХХI»
Мобільний 0987382093
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

22222