Священик: Благословен Бог наш завжди, нині і ечас, і на віки віків.

Люди: Амінь. Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.
   Царю Небесний, утішителю душе істини, що єси і все наповняєш, скарбе дібр і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси Благий душі наші. Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас (3 рази).
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і  повсякчас, і на віки віків. Амінь.
Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий , посіти і зціли немочі наші імені Твого ради. Господи помилуй (3 рази). Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
   Отче наш, Ти, що є на небесах, нехай святиться ім'я Твоє, нехай прийде царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш —:денний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.

Священик: Бо Твоє є царство, і сила, і слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Люди: Амінь.
Господи помилуй (12 разів).
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
  Прийдіте, поклонімося Цареві нашому - Богу. Прийдіте, поклонімося Христові, Цареві нашому Богу .Прийдіте, поклонімося і припадім до самот Господа Ісуса Христа - Царя і Бога нашого. Помилуй мене, Боже, по великій милості Твоїй, і по множеству щедрот Твоїх очисти беззаконня МОЄ Найперше обмий мене з беззаконня мого і від гріха мого очисти мене. Бо беззаконня моє я знаю і гріх мій є завжди переді мною Проти Тебе Єдиного я згрішив (-ла)і перед Тобою зло вчинив (-ла), то й правий Ти в словах Твоїх і переможеш, коли будеш судити. Це бо в беззаконнях я зачатий, і в гріхах народила мене мати моя. Це бо істину полюбив єси, невідоме й таємне мудрості Своєї явив Ти мені.
Окропи мене іссопом, і очищуся, обмий мене, і стану біліший від снігу. Дай мені почути радість і веселість, зрадіють кості сокрушенні. Відверни лице Твоє від гріхів моїх і всі беззаконня мої очисти. Серце чисте створи в мені, Боже, і духа правого обнови в нутрі моєму. Не відкинь мене від лиця Твого і Духа Твого Святого не відійми від мене.
  Поверни мені радість спасіння Твого і духом владичним утверди мене. Вкажу беззаконним дороги Твої, і нечестиві до Тебе навернуться. Визволь мене від вини крові, Боже, Боже спасіння мо¬го, і язик мій радісно прославить справедливість Твою. Господи, губи мої відкрий, і уста мої сповістять хвалу Твою Бо, якби Ти жертви захотів, дав би я, та всепалення не миле Тобі. Жертва Богові - дух сокрушенний, серцем сокрушеним і смиренним Бог не погордить. Ущаслив, Господи, благоволінням Твоїм Сіон, і нехай відбудуються стіни єрусалимські. Тоді вподобаєш Собі жертву правди, приношення всепалення, тоді покладуть на вівтар Твій тельців.

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Священик: Всемогутній Боже, до тих, хто любить Тебе, Ти завжди виявляєш Своє Милосердя. Ніким не погорджуєш Виходиш на зустріч тим, хто Тебе шукає. Будь зі слугами Своїми, які розпочинають цю прощу, керуй їхньою дорогою згідно Твоєї Волі. Нехай удень їх береже Твоя Спасаюча Опіка, а вночі освітлює сяйво Твоєї Благодаті, щоб зміцнені Твоєю присутністю осягнули мету, :і якою прийшли на цю прощу, з радістю повернулися додому, словом і життям проповідували про Твої Чуда. Люди: Амінь.
Ісусе, Спасе мій, розіп'ятий на хресті! Люблю Тебе над усе й цілим серцем жалію, що так образив (-ла;-ли) Тебе, Свого Спасителя. Щоб Тобі подякувати за ласку спасіння, перепросити Тебе за свої гріхи й випросити собі ласку вистояти в добрі, хочу роздумувати над Твоїми муками і смертю. Жертвую Тобі Ісусе ці роздуми і молитви, благаю прощення для душ в чистилищі,для померлих з наших родин. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Страдецьку Хресну Дорогу..

  stazia 1 1-а стація Ісуса засуджують на смерть


  Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Осію Господь сказав: «Повернись, Ізраїлю, до Господа Бога Твого, бо ти спіткнувся об твою беззаконність». Ос.14,2 Душе християнська, роздумуй як засуджують Ісуса на смерть. Цілу ніч Ісус провів у в'язниці, а зранку Спасителя повели на суд. Жидівська старшина видає вирок хресної смерті. Понтій Пилат велить Тебе бичувати, і терням коронувати, і у своїй нерішучості вмиває руки, і видає Тебе, Ісусе, на суд Твоєму народові, якого Ти любиш понад усе, але народ відвертається від Тебе і вибирає Вараву. О, Ісусе, як важко було Тобі почути смертний вирок, але Ти мовчки, терпеливо і лагідно приймаєш його Своїм люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Все любляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

  Пам'ятаймо, що на наші молитви чекають урядовці, та усі ті, хто перебуває на керівних посадах, а також юристи: адвокати, прокурори, судді, слідчі, благаймо для них ласку чесної праці для добра народу, держави і Твоєї слави Господи. Молімося за тих, хто потерпає від не справедливості. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
  Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас. stazia 2 2-а стація Ісус бере на Себе хрест


  Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи! Через пророка Ісаю Господь сказав: « Та Він наші недуги взяв на себе, Він ніс на Собі наші болі. Ми ж, ми гадали, що Його покарано, що Бог Його побив, принизив».Іс.53,4 Душе християнська, роздумуй як Ісус на свої рамена бере хрест, і похід рушає в напрямку гори Голгофти. Хрест, що підняв Ісус тяжить людськими гріхами. Цей хрест піднімає Ісус Назарянин за весь людський рід. О, Ісусе, як важко Тобі нести це хресне дерево, в якому ми ще раз відчитуємо безмежну Божу любов, відданість кожній людині, яка знаходить місце у Твоєму люблячому серці, що сповнене милосердя. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.


Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.


   Пам'ятаймо, що на наші молитви чекають ті, що перебувають за межами України: на праці, навчанні, лікуванні, у плаванні, в повітрі, на відпочинку, і молімося за їхнє щасливе повернення. Всемилостивий, оберігай їх від небезпек. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.


 stazia 33-а стація Ісус падає під хрестом


   Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи! Через пророка Міхею Господь сказав: «О мій народе, що я тобі зробив? Чим тебе скривдив? Відповідай Мені!».
Міх.6,3 Душе християнська, роздумуй як Спаситель, утомлений під тягарем хреста падає. Це перше падіння. Тіло Спасителя бичоване, голова поранена терновим вінком, з ран тече кров. Ісус знемагає. Воїни підштовхують знесиленого Ісуса. Спаситель підводиться, адже ж думка про спасіння душ додає сили для дальшої ходи. О, Ісусе, як важко Тобі було підводитись із непосильною для Тебе хресною ношею, але це чиниш мовчки, терпеливо, бо думаєш про кожного з нас Своїм люблячим повним милосердя серцем.
Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи йочищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

   Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

   Пам'ятаймо, що на наші молитви чекають ті особи, що є залежними від алкоголю, наркотиків, куріння, азартних ігор. Благаймо для них про ласку звільнення від цієї залежності. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.
  

134-а стація Ісус зустрічається зі Своєю Матір'ю


   Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи! Через пророка Ісаю Господь сказав: «Він мов той пагін, виріс перед нами, мов корінь із землі сухої. Не було в ньому ні виду, ні краси, - ми бачили Його, ні вигляду принадного не було в ньому». Іс.53,2 Душе християнська, роздумуй, як Ісус зустрічається із Своєю Пресвятою Матір'ю, що йшла в товаристві побожних жінок. Спільний біль сердець єднає Матір і Сина, біль і страждання зм'якшує тріумфуюча любов. Марія споглядаючи на дорогу болю, відчуває як гостро меч ранить її серце. Ісус у Материнському погляді відчитує біль і співстраждання, що додає так необхідної сили на дорозі терпіння і жертвенної любові. О, Ісусе, важко нам збагнути велич душевного болю Твого і Твоєї Матері, як важко терплять Ваші серця через людські провини. Але, Ти Ісусе і Твоя Мати, це страждання приймаєте мовчки, терпеливо у глибині своїх люблячих, повних милосердя сердець Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Все любляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.


   Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.


   Пам'ятаймо, що на наші молитви очікують наші хрещеники та хрещені батьки. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.. 155-а стація Симеон Киринейський помагає Ісусові нести хрест

   Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Осію Господь сказав: «Бо Я бажаю милості, а не жертви і знання Бога - над всепалення». Ос.6,6 Душе християнська, роздумуй як Христос, несучи хрест на гору Голгофту, гору людських гріхів та немочей, зовсім знемагав, знесилювався. Воїни налякались, щоб не помер дорогою, адже ж у своїй люті бажали розп'яти на хресті, бо це була найганебніша смерть, смерть болюча, принизлива. І вони, воїни, примусили Симо-на Киринейця допомогти Ісусові нести хрест. О, Ісусе, як важко Тобі, адже ж сотні нас відмовляються від свого хреста. Кириней взяв Твій хрест на свої рамена зі страху перед військовою старшиною, а може зі співчуття, але від Тебе і через хрест навчився любові. Христе, навчи і нас Своїм прикладом, адже ж Ти мовчки, терпеливо, лагідно  прийняв хрест Своїм люблячим, повним милосердя серцем.
Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

   Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

   Пам'ятаймо, що на наші молитви чекають медичні працівники: лікарі, медсестри, фармацевти Киринеї сьогодення, що у професійному покликанні співслужать людям, полегшують пацієнтам нести хрест своїх немочей, болів, недуг. Молімося за недужих, що потерпають від душевних хворіб, за тих, хто опанований злим духом. Зглянься над особами з онкологічними, серцево-судинними, кишково-шлунковими захворюваннями, травмованими. А також тих, хто потерпає від гіпертонії, діабету, неврологічних, гінекологічних, урологічних недуг, та інших захворювань, а також, Господи, уділи ласку зцілення від вроджених вад. Подаруй незрячим зір, а нечуююим слух. Нехай вони будуть знаряддям у Твоїх руках, Господи. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа.
Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.
 

 176-а стація Вероніка витирає Ісусове обличчя


  Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Ісаю Господь сказав: «Його мордовано, та Він упокорився і не розтулив Своїх уст, і немов ягня, що на заріз ведуть Його, немов німа вівця перед обстригачами, не відкривав Він уст».Іс.53,7 Душе християнська, роздумуй   як   лице   Ісуса спітніло, закривавилось, змінилось. Серед гурту людей стояла Вероніка, серце її защеміло, побачивши страждання Вчителя. Співчуття і любов побороли страх, і вона підбігає до Ісуса, клякає і обтирає білою хустиною Його лице від крові і поту. Ісус, вдячний за таке служіння, і як дарунок, на хустині залишає відбиток свого обличчя. 0, Ісусе, Тобі, коли бачиш нас, яких перемагає страх, ненависть, нерішучість. Спасите-лю, Ти пам'ятаєш про кожного у смиренні, лагідності і приймаєш нас своїм люблячим, повним милосердя серцем Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

  Пам'ятаймо, що на наші молитви чекають грішники, що ще не примирились з Богом, благаймо для них ласку навернення, і нехай в їхніх душах буде відновлений образ Божий. Молімося за нерозкаяних грішників, благаймо ласки відпущення забутих та занедбаних гріхів, просімо про ласку збереження душі від смертного гріха, та вимолюймо ласку щирої сповіді перед смертю. Пам'ятаймо молитовно за тих, хто зараз помирає від наглої та несподіваної смерті. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.. 227-а стація Христос вдруге падає під хрестом

   Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Ісаю Господь сказав: «Ось Господь Бог іде в потузі, раменом Своїм панує. Ось нагорода Його з Ним, заплата Його перед обличчям у Нього». Іс.40,10
Душе християнська, роздумуй як Ісус вдруге падає під тягарем хреста. Хресна ноша виснажила Вчителя, сили покидають. Дорога стає непосильною. Наша байдужість підсилює муки Спасителя. Це падіння, це стукіт до нашого серця. О, Ісусе, як важко Тобі нести хрест нашої духовної сліпоти, байдужості, але чиниш це заради кожного мовчки, терпеливо і лагідно своїм люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги  Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

  Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.


  Пам'ятаймо, що на наші молитви чекають наставники, педагоги, вихователі, нехай вони навчають та виховують з любов'ю, молімося за учнів, студентів, абітурієнтів, щоб вони віднайшли своє покликання і своїм життям служили Тобі Господи, церкві та своєму народові. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.


 258-а стація Ісус зустрічає побожних жінок

  Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Захарію Господь сказав: «І коли хтось Його спитає: «А що у Тебе за рани на руках?»  він відповість: «Це мене поранено у домі моїх друзів»». Зах.13,6
Душе християнська, роздумуй, як єрусалимські жінки плачучи співчувають терпінню Спасителя. їх огортає жах. Єрусалимські жінки, бачачи скатованого, умліваючого, поблідлого Ісуса, промовили: «Учителю, Учителю, за що?». Ісус глянув на побожних жінок і промовив: «Доньки єрусалимські не плачте наді мною, але над собою і над дітьми своїми!». О, Ісусе, як важко Тобі, адже ж світ плаче над дітьми, яким не судилось прийти на світ через гріх аборту. Світ плаче очима сиріт та покинутих дітей. Ти так важко терпиш за гріхи світу, але про усіх плачучих пам'ятаєш і приймаєш їх з ніжністю, лагідно Своїм люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

  Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

  Пам'ятаймо, що на наші молитви чекають вагітні жінки, благаймо для них ласки збереження зачатих дітей, а також молімося про ласку розкаяння та прощення для жінок, що дозволили вбити дітей у своєму лоні. Молімося за жінок, що через викидень втратили дітей. Необділяймо молитовною увагою ті подружжя, що не можуть привести на світ дитину, молімося за сім'ї, які усиновили і удочерили дітей. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа.Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

289-а стація Ісус третій раз падає під хрестом

   Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Ісаю Господь сказав: «Він не буде кричати, ані вигукувати і голосу Свого на вулиці не дасть почути». Іс.42,2
Душе християнська, роздумуй, як Ісус втретє падає під тягарем хреста. Його сили вичерпані. Жорстокі кати силують Спасителя, щоб спішив на вершину гори гріха, смерті, терпіння та сліз. О, Ісусе, як важко Тобі падати під тягарем гріховного хреста. Ти падаєш і тим падінням вказуєш дорогу бідним душам, що стоять над прірвою, що перебувають у смутку, горю, розчаруванні, оповиті самотністю і їх Ти лагідно приймаєш люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони € нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

  Пам'ятаймо, що на наші молитви чекають самотні, згіршені, одинокі, покинуті, розчаровані, ті, що втратили найближчих осіб. Молімося за тих, що перебувають у незгоді та гніві. Благаймо для них ласки радості та душевного спокою, молімося за сиріт. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

2910-а стація З Ісуса знімають одяг

   Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Ісаю Господь сказав: «Плечі мої віддав Я тим, які Мене били, щоки Мої тим, які бороду в Мене рвали, обличчя Мого не відвертав Я від плювання та глузування».
Іс.50,6 Душе християнська, роздумуй, як Христос зупинився на тім місці, де мав прийняти смерть. Кати жорстоко, поспіхом зривають одяг з Ісуса і завдають тим ще більшого страждання. Ісус стоїть перед своїм любим народом, а Йому подають напій з жовчі та оцту. О, Ісусе, який сором Тобі довелося відчути, але Ти зробив це мовчки, терпеливо і лагідно, прийнявши Своїм люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги   Твоїй справедливості. Вони е нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

   Пам'ятаймо, що на наші молитви чекають опущені, розпусниці, в'язні, злодії, благаймо для них ласки навернення із згубної дороги. Молімося за тих, хто перебуває, любується і поширює аморальне життя. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа.
Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

3111-а стація Ісуса прибивають до хреста

   Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Ісаю Господь сказав: « Усі, як вівці ми блукали, кожен ходив своєю дорогою, провини нас усіх Господь поклав на нього». Іс.53,6
Душе християнська, роздумай, як розпочалися найважчі терпіння Ісуса  Його розп'яття. Кати прибивають Спасителя до хреста. Невимовний біль огортає усе тіло. Лице поблідло і облилось кров'ю, пальці скорились, уста ледь ворушаться. Спаситель молиться. Від болю сльозять очі, рани кровоточать. Кати підіймають хрест. Ісус молиться за своїх катів: «Отче, прости їм, бо не знають, що роблять». О, Ісусе, це не цвяхи, а жертвенна любов унеру-хомила, розіп'яла Тебе, але ті муки і біль Ти приймаєш терпеливо і лагідно Своїм люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що ні  чого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

  Пам'ятаймо, що на наші молитви чекають наші вороги, недруги, кривдники, заздрісники, благаймо для них ласки любові. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас. 

3412-а стація Ісус вмирає на хресті

   Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Ісаю Господь сказав: «Насильно, скорим судом Його вхопили. Хто з Його сучасників думав, що Його вирвано з землі живих і що за гріхи народу свого Його побито аж до смерті». Іс.53,8 Душе християнська, роздумуй як підняли і встановили хресне знамено, до якого прибили Спасителя. Ісус, відчуваючи приближення смерті, голосно крикнув: «Звершилось!». Від шостої до дев'ятої години темрява була по всім краю. А близько дев 'ятої години Ісус скрикнув: «Боже Мій, Боже Мій, чому Ти Мене покинув?».
О, Ісусе, погляд Твій меркне, тіло тремтить, три години конаєш, схиливши голову, промовляєш останні слова: «Отче, у руки Твої передаю Духа Мого!».Помираєш і все це чиниш заради нас мовчки, терпеливо. Смерть приймаєш Своїм люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Все-любляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

   Пам'ятаймо, що на наші молитви чекають: єпископи, священики, монахи, монахині, семінаристи, богослови, катихити, благаймо про добрі покликання та витривання на цій дорозі Богопосвяченого життя, молімося за єдність церкви. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

3713-а стація Ісуса здіймають з хреста

    Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через праведного Симео-на Господь сказав: «Ось цей поставлений для падіння й підняття багатьох в Ізраїлі, Він буде знаком протиріччя, та й Тобі самій меч прошиє душу, щоб відкрилися думки багатьох сердець». Лк.3,34-35 Душе християнська, роздумуй як до місця, де був розіп'ятий Ісус та двоє розбійників, підійшли воїни, переламали розбійникам гомілки, а Ісусові пробили списом бік, витекла кров і вода. Все це відбулось на очах Матері Спасителя, Діви Марії. До хреста, на якому висіло мертве тіло Ісуса Назарянина, підійшов Йосиф з Ариматеї, заможний чоловік, поважний радник та таємний Ісусів учень Никодим, вони зняли тіло з хреста, обмили і в біле полотно загорнули, передали його Марії. Ісус і Марія знову разом. Марія  Мати Ісуса пригадала дитячі роки Сина: Вифлеєм, Єгипет, Назарет і пророчі слова Симеона  старця. Ох, як страшно сповнилось це  пророцтво  меч болю прошив серце Многостраждальної Матері.
О, Ісусе, завершилась Твоя земна мандрівка, Твоє скатоване тіло на руках Твоєї засумованої матері, але всі ті страждання були прийняті Тобою і Твоєю Матір'ю терпеливо, мовчки, без нарікань, люблячими, повними милосердя серцями. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

  Пам'ятаймо, що на наші молитви чекають прочани, що зараз поруч з нами ідуть цією хресною дорогою, а також наші добродії, роботодавці, та усі ті, що чинять справи милосердя для нас і для по-требуюючих. Молімося за усіх людей, що своїм фахом служать ближнім. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

3814-а стація Ісуса вкладають до гробу

   Слава страстям Твоїм, слава довготерпінню Твоєму Господи!
Через пророка Ісаю Господь сказав: «Гріб Йому призначили разом з безбожними, із злочинцями Його могила, хоч Він і не вчинив насильства, і не було обману в устах у Нього».
Іс.53,9 Душе християнська, роздумуй як несуть мертвого Ісуса до гробу. Гріб був неподалік розп'яття у саду, цей гріб приготував, очікуючи Царства Небесного Йосиф з Ариматеї. Никодим приніс суміш смирни та алое мірок зі сто. Надходила субота, свято Пасхи, і тому обряд поховання здійснили поспіхом. Гріб привалили каменем. Первосвященики і фарисеї прийшли до Пилата і кажуть: «Ми пригадали, що Ісус Назарянин казав, що по трьох днях воскресне, тож просимо тебе Пилате про сторожу біля гробу, бо учні Його можуть викрасти тіло і дурити народ, що Вчитель воскрес. Пилат поставив сторожу біля гробу». О, Ісусе, скінчилося Твоє терпіння і страждання заради нас, але все це переніс Ти мовчки, терпеливо, лагідно, люблячи нас повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Все-любляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

   Пам'ятаймо, що на наші молитви чекають наші сім'ї, родини, наші найближчі люди. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Притерпівий, за нас страсти, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас.

3915-а стація Воскресіння

    Нехай воскресне Бог і розбіжаться вороги Його, і не хай тікають від лиця Його ті, що ненавидять Його.
Через пророка Йону Господь сказав: «Господь наготував велику рибу, щоб вона проковтнула Йону. І пробув Йона в нутрі риби три дні і три ночі. Господь повелів рибі і вона викинула Йону на сушу». Йона 2,1 ;11
Душе християнська, роздумуй як першого дня тижня, рано  вранці жінки прийшли до гробниці, несучи пахощі, що їх вони приготували, щоб довершити обряд поховання. Марія Магдалина, Марія, мати Якова, та Соломія переживали, хто їм відкотить камінь від входу до гробу. Підійшовши до місця, де поклали Ісуса, побачили ангела, що сидів в білому одязі. Ангел промовив, щоб не шукали Ісуса між мертвими, бо Він воскрес. О, Ісусе, Ти десять разів з'являвся апостолам і людям сповіщаючи: «Мир вам!», тож ми  християни приймаймо цей мир, який Ісус дарує мовчки, лагідно, Своїм люблячим, повним милосердя серцем. Молитва за душі, що терплять в чистилищі: Ласкавий Отче, ми знаємо, що нічого нечистого не може ввійти до Царства Небесного. Душі в чистилищі покутують за свої гріхи й очищуються від душевних плям, сплачуючи борги Твоїй справедливості. Вони є нашими братами і сестрами у Христі, тому ми щиро любимо їх і благаємо Твого Милосердя: «Ласкавий Отче, змилосердься над ними, скороти час їхніх страждань і забери їх до вічної слави в Небі». В безмежній любові до людей, Ти дозволив, щоб одні одним допомагали як у матеріальних так і духовних потребах. Тому благаємо Тебе, о Вселюбляча Мати, через заслуги Твого Сина Ісуса, який пролив за них Свою кров, змилосердися над ними і якнайскоріше забери їх до Вічної Слави. Ласкава Мати, молися за душі в чистилищі і допомагай їм.

Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові. Амінь.

    Пам'ятаймо, що на наші молитви чекають усі ті, хто просив нас про молитву, а також молімося за Україну, щоб ми   її діти були добрими християнами, що люблять свою землю і дбають про неї. Молімося за тих, хто своє життя віддав за волю Батьківщини. Предвічний Боже, вислухай наші молитви і прохання, з якими ми прийшли на цю Хресну Дорогу Твого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа. Мій Ісусе, люблю Тебе і люблю Тебе більше ніж себе. Всім серцем каюся, що образив (образила) Тебе. Не дозволь, щоб я ще раз відлучився (відлучилася) від Тебе. Вчини, щоб я завжди любив (любила) Тебе, і вчини мене Своїм знаряддям праці, допоможи моїй душі щасливо відбути подорож до вічності.
Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах життя дарував (Зрази). Священик: Господи Святий, Отче Всемогутній, Предвічний Боже, від якого походить всякий дар і всяке добро! Дякую Тобі, за всі добродійства, яких так багато подарував Ти мені грішному (-ній, -ним) і недостойному (-ній, -ним), та сердечно молюся (-имося) до Тебе: так, як тепер Ти милостиво вислухав мої молитви і виявив до мене свою доброту, так і завжди виконуй мої добрі прохання, виявлені через мене. Пошли велику милість Твою, бо Ти щедрий, Чоловіколюбний Бог є, Тобі славу возсилаємо Отцю, і Сину, і Святому Духові, сьогодні, і повсякчас, і на віки віків.

  Молімося в намірені Святішого Отця, щоб отримати повний відпуст. Отче Наш. Богородице Діво. Слава Отцю і Сину, і Святому Духові, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Молитва:
                  Мати Божа, що на Страдецькій горі уділяєш особливі ласки, усім хто з вірою, надією та любов'ю засилає до Тебе свої молитви. Дякуємо Тобі Маріє за вислухані молитви та надану опіку. Просимо про ласку пильного духовного зору побачити і прийняти ті численні дари, які нам у любові приготував Ісус, наш Спаситель. Сам, і нині, Господи, молитвами блаженних твоїх свя-щенномученика Миколая і мученика Володимира, дай нам недостойним слугам Твоїм захист від усякого злого, напастей душевних, благодать ізбавлений від суєти світу, Твою силу на досягнення небесного Твого царства, щоб знайти насолоду вічних благ, щоб ми могли укріпити нашу віру і прославляти Тебе, Безначального Отця, разом з Єдинородним Твоїм Сином і з пресвятим Благим животворящим Твоїм Духом.
Люди: Амінь.
Священик: Премудрість.
Люди: Чеснішу від херувимів і не зрівняно слав-нішу від серафимів, що безотління Бога слова породила, сущу Богородицю, Тебе величаємо.
Священик: Слава Тобі, Христе Боже, уповання наше, слава Тобі.
Люди: Слава Отцю, і Сину, І Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
Господи помилуй (Зрази). Благослови.
Священик: Христос, істинний Бог наш, молитвами Пречистої Своєї Матері, преподобних і Бого-носних отців наших, і всіх святих, помилуй і спаси ННС) як благий і Чоловіколюбець.
Люди: Амінь.
 

⇔⇔⇔⇔⇔

vervytsya

Вервиця визволення
(відмовляємо її дорогою додому)

В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. (З рази)
Царю Небесний, утішителю душе істини, що всюди єси і все наповняєш, скарбе дібр і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси Благий душі наші.
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас (3 рази).
Господи Ісусе, ми просимо пробачення за наші гріхи. Ми з вірою просимо в Твоє ім'я, щоб Бог Отець послав нам свого Святого Духа, влив у наше серце дар проголошення Твого слова через вервицю визволення. Ми просимо, Ісусе, щоб Твоя сила проявилася у нашому житті, і щоб Ти творив чуда і надзвичайні речі через цю могутню молитву віри, яка є нічим іншим як проголошенням Твого слова. Амінь.
Символ Віри...
На великих зернятках: коли Ісус визволить, то справді стану вільною.
На малих зернятках: Ісусе помилуй мене!
Ісусе зціли мене! Ісусе спаси мене! Ісусе звільни мене! Молитва: Радуйся, Царице, Мати милосердя. Наше життя, наша насолодо, наша надіє, радуйся! До Тебе кличемо ми бідні, вигнані діти Єви. До Тебе шлемо наші зітхання, наші жалі, наш плач на цій долині сліз. Тож зверни преласкава заступнице, Свої милостиві очі на нас, і після цього нашого вигнання, покажи нам Ісуса, блаженний плід твого лона, о, ласкава, о. люба, о, солодка Діво Маріє. Амінь.