70 2

Дорогі молільники і паломники Страдецької гори!

Хочемо вас запевнити, що Страдч -це Гора Блаженств, де Господь чекає нас, щоб чинити чудеса, через заступництво своєї Пресвятої Матері.
Одне з багатьох описаних і неописаних чудес, звершилося і в нашій родині, торкнулося нашого наймолодшого з родини брата.
... 2014 р.... Війна.... На своє День народження він їде на схід України, в АТО, на війну.... Їде, щоб втекти від важкої реальності вдома, - узалежнені від алкоголю батьки, відсутність житла...
Але....війна страшна. Вона не лікує, вона завдає ще страшніші рани... Коли брат повернувся з АТО, ситуація ще більше ускладнилася. Свої душевні рани він пробував тамували алкоголем і різними неприємними пригодами з "друзями". Це була знову втеча, але ще страшніша, бо тепер війна зробила свій відбиток. Ми розуміли, що самі безсилі, що тільки Бог може зцілити ті глибокі важкі рани.
Так і почалося наше часте паломництво до Страдчу. Свята Літургія, Хресна дорога, вервиця - це була дорога зцілення брата.
Нехай цей фелон і чаша, подаровані нашою родиною для Страдецької святині, будуть свідчення щедрих і великих ласк Неба!
Коли побачите у Страдчі священика у білому фелоні і з чашею в руках, згадайте, що тут Господь вчинив одне із Своїх чудес!
Нехай прославиться Господь і Пресвята Богородиця за Дар життя, зцілення і щасливе повернення з війни нашого брата!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Великдень. 2017 р.Б.
Паломники м. Львів